800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

21.10.2015

Začíná Designblok. V pražském Průmyslovém paláci představí novinky a trendy českého i světového designu

Obchodní prezentace českých i zahraničních značek, módní přehlídky, výstavy, přednášky designérů, koktejly a další atraktivní akce. To vše je Designblok, jehož letošním hlavním a nosným tématem je svoboda. Erste Premier, která poskytuje nadstandardní bankovnictví České spořitelny, je jeho generálním partnerem již šestým rokem a pro své klienty přináší exkluzivní benefity. Každoročně se na Designblok podívá přes 40 tisíc návštěvníků. Pro veřejnost své dveře otevře 22. října a potrvá až do 27. října.

Největší přehlídka designu v Evropě se bude letos poprvé konat v Průmyslovém paláci, kde jsou pro návštěvníky přichystány výstavní prostory – Superstudio, Openstudio a Lounge Erste Premier. V nich se budou speciálními instalacemi prezentovat výrobci a designéři z celého světa. Superstudio, které je umístěné v pravém křídle a hlavní hale, zaujme svou architektonickou krásou, dobrou dostupností a velkorysostí. Je určené primárně pro prezentace novinek českých a mezinárodních výrobců. Openstudio v levém křídle a stanu je prostor věnovaný prezentacím designérů a designérských studií v celém spektru současného designu od produktového designu, přes design šperku, až po grafický design a prezentace školních ateliérů. V Openstudiu se prezentují především prototypy.

Výjimečná odpočinková zóna Erste Premier Lounge se zajímavým doprovodným programem je připravena pro klienty Erste Premier v levém křídle Průmyslového paláce. Ke vstupu se stačí prokázat kartou s logem Erste Premier (ČS Premier) nebo VIP vstupenkou na Designblok a následně si už jen užívat pohodlí, občerstvení a nápojů zdarma nebo kompletních informací o výstavních prostorách. V rámci Erste Premier Lounge bude v průběhu Designbloku možné navštívit celou řadu prezentací, workshopů a zajímavých setkání.

Přehlídka Designblok probíhá již od roku 1999. Česká spořitelna ji podporuje od roku 2003, šestým rokem jsme generálním partnerem pod značkou Erste Premier, službou nadstandardního bankovnictví České spořitelny.

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 17.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,060 - -0,42%
USD 22,261 - -0,35%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster