800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

15.10.2015

Nový rozvojový program pro statečné

Od poloviny září čtyři vybraní účastníci s různými druhy handicapu tvrdě pracují na tom, co je skutečně důležité: jejich vlastní potenciál. Mají k dispozici kouče, pomocí kterých by měli zjistit, v čem opravdu spočívají jejich silné stránky – učí se, jak je naplno využít. Dále se například dozví, jak se připravit na pohovor a jak napsat atraktivní životopis. Současně je vtáhneme do světa bankovnictví a finanční problematiky. Zaměří se také na své prezentační dovednosti a díky našemu programu se přestanou bát mluvit na veřejnosti. Navíc budou umět dobře používat platformu Google Apps (Gmail, kalendář, sdílené dokumenty, Hangouts apod.), se kterou je naučí pracovat společnost Netmail, prémiový certifikovaný partner Google. Obdobné aplikace pak fungují i v rámci Microsoft. Netmail má navíc pro nejpilnější účastníky hodnotné ceny.

Na dvouměsíční rozvojový program naváže možnost zapojit se do měsíční stáže v České spořitelně. Stateční tak získají skvělou příležitost uplatnit svůj čerstvě rozvinutý potenciál přímo v praxi. Ten nejšikovnější účastník či účastnice celého programu bude mít navíc možnost získat zaměstnání v rámci nového společensky prospěšného projektu České spořitelny.

O tom, jak byl program úspěšný a jak ho hodnotí sami účastníci, zde ještě budeme psát. Nyní nezbývá, než přát zúčastněným, aby si z celého programu pro sebe vzali co nejvíce.





Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 - -0,04%
USD 22,225 - -0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster