800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

15.10.2015

V hypotékách se nám daří. Navíc máme zvýhodněnou sazbu pro osmiletou fixaci

Od července do září poskytla Česká spořitelna o polovinu více hypotéka než loni touto dobou. Atraktivní nabídku pro klienty připravila i v říjnu, kdy nabízí výhodnou úrokovou sazbu 2,09% pro osmiletou fixaci hypoték.

Ve třetím čtvrtletí poskytla Česká spořitelna více než 7 tisíc hypoték v celkovém objemu 13,5 miliardy korun, což je o 51 % více než ve stejném období loňského roku. „Podobně slibné výsledky očekáváme i v posledním čtvrtletí, které by mělo být v objemu i počtu poskytnutých hypoték zhruba stejně silné,“ řekl Karel Chábek, manažer hypoték České spořitelny. Průměrná výše hypotéky se v tomto období zvýšila z loňských 1,6 milionu korun na letošních 1,9 milionu korun. Průměrná splatnost stabilně zůstává kolem 25 let a již tradičně je největší zájem o hypotéky v Praze.

„Abychom v úspěšném trendu pokračovali a zároveň dali našim klientům šanci zajistit si co nejnižší sazbu na co nejdelší dobu, připravili jsme pro naše zákazníky výhodnou sazbu pro osmiletou fixaci,“ řekl Karel Chábek, manažer hypoték České spořitelny. Pokud si klienti zažádají o hypotéku do 25. října a zároveň si sjednají pojištění schopnosti splácet, získají sazbu 2,09 %. Bez pojištění pak mohou získat sazbu 2,29 %. Tato akce platí pro všechny nové hypotéky až do výše 90 % hodnoty nemovitosti, které jsou splácené z aktivního účtu u České spořitelny. Tuto výhodnou sazbu klientům garantujeme na 30 dní a platí i pro refinancování hypoték z jiných bank. 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Pavla Kozáková
Tiskové centrum FSČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster