800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

08.10.2015

Dopřejte svým penězům trochu pohybu

Ujasnit si očekávání a stanovit si cíle je prvním krokem k jejich dosažení. Platí to v životě, v práci, ve sportu, stejně jako při efektivním nakládání s penězi. Očekáváte-li jednoduchost, transparentnost, správný poměr mezi potenciálem výnosu a kolísáním hodnoty vložených peněz, pak je ideální volbou náš nový smíšený podílový fond OPTIMUM.  A díky minimální investici ve výši 300 Kč může do tohoto fondu investovat prakticky každý. Výhodou podílových fondů je pak také téměř okamžitá dostupnost investovaných peněz. Ty má klient v případě potřeby obvykle již do týdne k dispozici. Při pravidelném investování do fondu OPTIMUM navíc získáte slevu z poplatku za obstarání koupě podílových listů.

Podílový fond OPTIMUM se může stát vaším kompletním investičním portfoliem. Dokáže se totiž o peníze investora postarat zcela sám. Prostřednictvím inteligentní investiční strategie pružně reaguje na tržní vývoj a dokáže upravovat poměr konzervativní i dynamické složky portfolia. Díky tomu optimalizuje poměr mezi výnosovým potenciálem a kolísáním hodnoty fondu.

Konzervativní část portfolia, která mu dodává stabilitu, je tvořena konzervativními dluhopisy a nástroji peněžního trhu. Jejich podíl může v období tržních výkyvů tvořit převážnou část portfolia a to až 80 %. Podíl dynamické složky je pak významně snížen. Dynamická část portfolia je tvořena především realitními investicemi, akciemi a alternativními investičními nástroji. V obdobích růstu dynamických aktiv pak inteligentní strategie fondu umožňuje podíl této složky navýšit. Podíl dynamických aktiv bude udržován v neutrální váze na úrovni 50 %.

Bližší informace o fondu OPTIMUM najdete zde [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 19.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,110 + 0,08%
USD 21,829 + 0,15%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster