800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

24.09.2015

S novinkou biip máte kapesné pod kontrolou

Chcete naučit své děti hospodařit brzy s kapesným, a ne až s první výplatou? Pak stojí za to vyzkoušet novinku spol. MOPET CZ a České spořitelny - službu biip, která představuje bezpečnou dobíjecí platební kartu s mobilní aplikací v jednom.

Ovládání služby je přizpůsobeno dětem a všechny zábavné i edukační funkce pomáhají rozvíjet jejich finanční zodpovědnost. Klukům i holkám přitom biip radí a doporučuje, jak si peníze rozdělit, motivuje je, aby si při každém dobití část peněz spořili přesunutím do kasičky, dostávají zábavné hodnotící odznáčky za finanční chování atp.

„Držitelem platební karty je dítě, ale rodiče mají díky vlastním přihlašovacím údajům dobrý přehled o tom, za co a kolik děti utrácí. V jednoduché mobilní nebo webové aplikaci najdou všechny pohyby na kartě, nastaví si upozornění o aktuálním využívání karty, mohou např. některé transakce zakázat (třeba nákupy na internetu), určit limit pro nákupy, změnit PIN,“ vysvětlil Radek Havlík, generální ředitel MOPET CZ.

Bezpečnou kartu pro děti biip  mohou rodiče pořídit v e-shopu na www.biip.cz. Podrobnosti ke službě najdete ZDE [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.7.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,050 + 0,08%
USD 22,288 - -0,37%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster