800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

18.09.2015

Nastartujte svůj projekt na pomoc znevýhodněným lidem v programu Impact First

Pomáháte sociálně znevýhodněným a hendikepovaným lidem nebo vyloučeným skupinám obyvatel? Chcete zefektivnit svoji činnost a tím zvýšit dopad na ty, kteří vás potřebují? Právě pro vás Česká spořitelna ve spolupráci s organizací Impact Hub [nové okno] připravila nový akcelerační program Impact First [nové okno]

Do programu se mohou přihlásit neziskové organizace, sociální a společensky prospěšné podniky i neformální týmy. Díky sérii workshopů, finančnímu grantu a mentoringu si můžete svůj projekt otestovat a svou energii, peníze a čas nasměrovat do aktivit, které mají pro budoucí fungování projektu opravdu smysl.

Na co se mohou úspěšní kandidáti těšit? Poradíme vám s projektovým řízením, řízením rizik, či jak se udržet na trhu a stát se alespoň částečně finančně soběstační. Navíc během programu budete mít na blízku osobního mentora, se kterým můžete svůj projekt průběžně konzultovat. Nejlepší tým, který zaznamená za dobu pěti měsíců největší pokrok, si od nás odnese odměnu 50 tisíc korun.

Uzávěrka přihlášek do programu Impact First je ve středu 30. září 2015. Více informací a kritéria účasti v programu najdete zde [nové okno]. Pojďte do toho s námi!

Impact First
 

Nejúspěšnější projekty akcelerátoru Social Impact Award

Česká spořitelna stojí také za soutěží pro mladé lidi s nápady, jak řešit společenské a environmentální problémy podnikatelskou cestou - Social Impact Award [nové okno].

Ve středu 16. září jsme v Mramorovém sále Paláce Rytířská završili letní akcelerační program a ocenili vítěze nejúspěšnějších projektů. Ocenění 1 500 EUR a tříměsíční členství v síti Impact Hub si odnáší Kamila Petrovská s projektem Třetí rodič, který podporuje nevlastní rodiče a pomáhá jim v řešení jejich problémů. Cenu poroty za finančně udržitelný projekt, který by byl schopný obstát na trhu práce, si odnesla Dita Přikrylová s projektem Czechitas podporující technické vzdělávání žen v oblasti IT.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,080 - -0,11%
USD 22,111 - -0,56%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster