800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

14.08.2015

Komunikaci v České spořitelně povede Marta Krejcarová

Novou ředitelkou Komunikace České spořitelny se od 1. září stane Marta Krejcarová, která několik let řídila Komunikaci a sponzoring ve Slovenské spořitelně. Na této pozici nahrazuje Kláru Gajduškovou.

Marta Krejcarová bude mít na starosti externí i interní komunikaci a bude zároveň zaštitovat i CSR aktivity České spořitelny. „Vážím si toho, že mohu využít všechny své zkušenosti z oblasti komunikace právě v České spořitelně, která patří nejen k lídrům na českém trhu, ale je také premiantem finanční skupiny Erste. Chci se podílet na tom, že komunikace uvnitř banky i směrem k veřejnosti bude srozumitelná a bude i nadále vytvářet jasnou představu o tom, co Česká spořitelna klientům nabízí a co ji dělá jedinečnou,“ řekla Marta Krejcarová o svých plánech na nové pozici.

  Marta Krejcarová  

 

Marta Krejcarová vystudovala žurnalistiku na filosofické fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Svoji kariéru započala v televizním zpravodajství, nejdříve v televizi Prima a později v České televizi. V roce 1992 přesedlala na public relations, když začala pracovat jako PR manažerka. O tři roky později se stala mluvčí německé univerzální pojišťovny R+V. V roce 2002 přešla jako mluvčí do bratislavské Československé obchodní banky. Po pěti letech začala pracovat pro Slovenskou spořitelnu, nejdříve jako vedoucí oddělení sponzoringu a eventů a o tři roky později se stala ředitelkou komunikace a sponzoringu. V té době zároveň působila i jako členka správní rady Nadace Slovenské spořitelny.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 Pavla Kozáková
Tiskové centrum FSČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 8.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 - -0,04%
USD 25,158 - -0,21%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster