800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

03.07.2015

Klienti Erste Premier mají po celém světě výběry z bankomatů zdarma

  • Nebaví vás hledat v zahraničí bankomat své banky? S Erste Premier už nemusíte
  • Erste Premier pomůže i při ztrátě dokladů v zahraničí

Erste Premier připravila pro své klienty od léta praktickou novinku, díky které nemusejí v zahraničí řešit dostatek hotovosti, od 1. června 2015 totiž mohou vybírat ze všech bankomatů v zahraničí zdarma. Majitelé debetních karet Premier (VISA Infinite či MasterCard World Elite) mohou vybírat v jakékoli zemi světa, počet výběrů není omezen.

Erste Premier své klienty nenechá ve štychu ani při řešení nečekaných situací v zahraničí, pomůže například při ztrátě cestovních dokladů. Pokud si klient před cestou nechá u svého Premier bankéře uloženou kopii cestovního pasu, při ztrátě či odcizení dokladů stačí zavolat na klientskou linku Erste Premier 956 777 569 a banka ji klientovi obratem zašle na e-mail.

Klienti Erste Premier si mohou také zkrátit čekání na odlet do zahraničí v saloncích pražského letiště naprosto bez omezení. Pokud se prokáží platební kartou s logem Premier, resp. kartou MC World Elite pro salonek MasterCard, mají vstup do salonků Erste Premier a MasterCard Lounge vždy zdarma. Ve vlastním salónku Erste Premier na letišti Václava Havla v Praze mohou klienti využít přednostní bezpečnostní kontrolu. Navíc mají také členství v Priority Pass a mohou tak využívat dalších více než 700 letištních salónků po celém světě. Pro přehled o umístění všech letištních salonků Priority Pass je klientům dostupná speciální mobilní aplikace.

Součástí služby Erste Premier je také automaticky a zdarma kvalitní cestovní pojištění Premier, a to nejen pro držitele karty, ale pro celou jeho rodinu. Pojištění se vztahuje i na cesty, kdy rodinní příslušníci vyrážejí samostatně bez držitele karty. Nadstandardní podmínky cestovního pojištění Premier dokazuje například pokrytí léčebných výloh až do výše 6 miliónů Kč či pojištění odpovědnosti za škodu v zahraničí.

Značka Erste Premier pro bonitní klienty letos v říjnu oslaví 5. rok svého působení na trhu. Klientská báze Erste Premier vzrostla za poslední rok o 21 % a průměrný objem bankovního bussinesu se zvýšil o 33 %.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí FSČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum FSČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,040 - -0,12%
USD 21,741 - -0,61%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster