800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

03.07.2015

Rozdělili jste 1 milion z Nadace České spořitelny!

Česká spořitelna už potřetí poskytla 1 000 000 korun pro neziskové projekty. O granty žádalo téměř 100 organizací, které přihlašují výhradně dobrovolníci, kteří pro ně pracují.

„Smyslem našeho Grantového programu Nadace ČS je především podpora individuálního dobrovolnictví, proto jsme byli letos nadšeni z dvojnásobného počtu žádostí o grant. Všichni mají náš velký obdiv za své nasazení a pomoc,“ říká Simona Můčková, manažerka Grantového programu Nadace ČS.

Do finále postoupilo 31 projektů a z nich jste vítěze ve veřejném hlasování vybírali vy! Celkem 11 070 vašich hlasů rozhodlo o udělení finanční podpory 15 projektům. Kompletní výsledky najdete zde [nové okno].


Absolutním vítězem se stal Hospic sv. Jana N. Neumanna [nové okno]. „Za podporu projektu jsme našim příznivcům velmi vděčni. Peníze pomohou zlepšit péči o seniory,  půjčovnu pomůcek i poradnu pro pozůstalé. Nesmírně důležitý je pro nás také pocit, že v péči o nemocné a jejich blízké nejsme sami,” řekl Patrik Coufal, ekonom a vedoucí projektů hospicu.


A ještě jeden milion navíc!

Vedle klientského grantového programu Nadace České spořitelny každoročně vypisuje také

grantový program pro zaměstnance. Všichni, kteří ve svém volném čase osobně pomáhají některé z neziskovek, mohou pro ni žádat o grant.


Letos už po sedmé tak na základě hlasování zaměstnanců rozdělila Nadace CS další milion korun mezi 13 přihlášených neziskových organizací.

Více informací najdete na www.nadacecs.cz [nové okno].

Vítěze třetího ročníku klientského Grantového programu Nadace České spořitelny určilo celkem 11 070 hlasů, za které všem hlasujícím moc děkujeme!

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 22.6.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,290 + 0,04%
USD 23,591 - -0,01%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster