800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

25.06.2015

Zvolte i vy ekologického oskara!

Erste Corporate Banking se stal partnerem letošního 7. ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR, známé jako ekologický oskar. Soutěž oceňuje projekty a inovativní nápady z oblasti životního prostředí a úspor energií.  

Z 373 přihlášených projektů vybrala odborná porota vítěze všech čtyř kategorií (Obec, Firma, Mládež a Kutil), celkového vítěze pak určí veřejnost. Hlasovat může kdokoli až do 20. září, a to prostřednictvím SMS nebo webových stránek www.ekologickyoskar.cz [nové okno], kde získáte i další informace o soutěži. Ceny získávají nejen vítězové, ale i hlasující.

“Tato soutěž významně podporuje naši iniciativu v oblasti úspor energií,” říká Judita Naňková z oddělení TOP Programy Erste Corporate Banking a dodává: “Prostřednictvím  Globálního úvěru Zelená energie jsme korporátním klientům poskytli financování v objemu 800 mil. Kč. V případě našich retailových klientů to je více než 20 tisíc úvěrů v rámci programu Zelená úsporám a 200 projektů zateplení bytových domů v programu KFW. Soutěž E.ON Energy Globe Award ČR tak přináší velkou inspiraci pro další rozvoj v této oblasti - jak pro domácnosti a kutily, tak pro firmy a obce.”

Z 373 přihlášených projektů vybrala odborná porota vítěze všech čtyř kategorií (Obec, Firma, Mládež a Kutil), celkového vítěze pak určí veřejnost.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.5.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,440 - -0,19%
USD 23,619 + 0,08%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster