800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

25.06.2015

Co má společného Erste a seznamování?

Originální podnikatelské nápady podpoří i letos soutěž Podnikavá hlava [nové okno], kterou již 6. rokem vyhlašuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. Jedním z jejích hlavních partnerů je Erste Corporate Banking.

Letos zaslouženě vyhrála mobilní aplikace CatchMe [nové okno]. Nejlépe ji popsal sám autor, softwarový analytik Michal Šnajdar z Olomouce: „Vytáhne lidi ven z virtuálního světa a pomůže jim navázat reálné mezilidské vztahy. Současně je to marketingový nástroj, kterým firmy mohou oslovit nové zákazníky nebo propagovat své služby. Úkolem aplikace je dostat dvě neznámé osoby tváří v tvář do půl hodiny, navíc zábavnou formou.“

Na druhém místě skončil tým Ondřej Zbytka z Gymnázia Opatov a jejich mlžná komora [nové okno], která pomáhá pochopit částicovou fyziku a radiaci a třetí příčku obsadily Hana Knopfová a Markéta Špundová s projektem Knihy s duší [nové okno] - veršovanou a ilustrovanou knihou, kterou vám vytvoří na míru.

Speciální kategorii Podnikatel v sukních vyhrála Gabriela Valášková a její e-shop Freshsnack [nové okno], která vyrábí a rozváží zdravé svačinky dětem do škol, lidem do zaměstnání i domů už od loňského září. V kategorii středoškoláků porota ocenila studentku šumperského Technického lycea Annu Sedláčkovou a její návrh mobilní aplikace pro cestovatele, na jejíž realizaci si ale musíme ještě chvíli počkat.

Vítězové získali jako odměnu peníze, ale i poradenství a zázemí pro další rozvoj projektu.

Vybrat nejlepší nebylo snadné

Jak uvádí Judita Naňková z Erste Corporate Banking: „Kvalita soutěže Podnikavá hlava každým rokem roste a téměř všechny projekty mají vysoký potenciál pro úspěšnou realizaci. Není jednoduché z nich vybrat ty nejlepší. Přejeme všem, aby svým tvůrcům přinesly úspěch a předčily plánované výsledky.“

Originální podnikatelské nápady podpoří i letos soutěž Podnikavá hlava, kterou již 6. rokem vyhlašuje Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. Jedním z jejích hlavních partnerů je Erste Corporate Banking.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.5.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,450 + 0,04%
USD 23,578 - -0,17%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster