800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

09.06.2015

Nejlepší investiční společností ve střední a východní Evropě je podle magazínu The European Investiční společnost České spořitelny

Porota odborného mezinárodního časopisu The European ocenila dlouhodobou vysokou kvalitu investičního procesu a správy aktiv Investiční společnosti České spořitelny (ISČS) a zvolila ji nejlepší investiční společností ve střední a východní Evropě pro rok 2015. The European je mezinárodně uznávaný magazín, který má 170 000 pravidelných čtenářů po celém světě, jeho hlavním partnerem a zdrojem je agentura Thomson Reuters.

„V poměrně krátké době je to už druhé ocenění od renomovaného zahraničního periodika. Vnímáme ho jako potvrzení kvality naší práce a máme z něj pochopitelně velkou radost. Zároveň je také pomyslným závazkem vůči všem našim klientům, že se i do budoucna budeme snažit mít laťku co nejvýše,“ řekl Martin Řezáč, předseda představenstva ISČS.

ISČS je členem Erste Group a v České republice nabízí své produkty prostřednictvím pobočkové sítě České spořitelny. ISČS je specialistou v oblasti správy aktiv jak pro retailovou klientelu, kde spravuje aktuálně 36 podílových fondů s objemem majetku pod správou téměř 77 mld. Kč, tak i pro privátní a institucionální klientelu, kde objem majetku pod správou již dosáhl120 mld. Kč. Součástí klientské báze jsou tak rovněž klienti Erste Private Banking a Erste Premier.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Pavla Kozáková
Tiskové centrum ČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 24.8.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,120 + 0,15%
USD 22,107 - -0,36%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster