800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

20.05.2015

Platby kartou na internetu a novinky u služby 3D Secure

Stále více klientů svoje nákupy na internetu platí naší kartou. Je to rychlé, bezpečné, otevírací doba je 24 hodin denně a nakupovat se dá pěkně z pohodlí domova. Navíc se mohou spolehnout, že v případě potíží s nákupem nebo reklamací stojíme za nimi a vše prošetříme!

Pokud měl klient při nákupu problém s internetovým obchodem, kvalitou, kvantitou nebo druhem zaplaceného zboží či služby a obchodník odmítl reklamaci řešit, Česká spořitelna mu pomůže. V rámci reklamačního řízení obchod kontaktujeme a celou záležitost prošetříme. Výsledkem pak je buď dodržení podmínek nákupu obchodníkem, nebo vrácení peněz na účet klienta. Za klienta tak např. vyřešíme, když se zaslané zboží liší od popisu na webu, je poškozené nebo jde o padělek nebo když klient zboží vůbec neobdrží, obchodník nedodrží termín dodání a podobně.

Téměř před rokem jsme pro ještě bezpečnější platby kartou na internetu spustili službu 3D Secure. Naši klienti si ji už aktivovali u 2,29 milionu karet. Teď máme novou podobu obrazovek, kterými klient při potvrzování nákupu prochází. Vše je ještě jednodušší a přehlednější, přesvědčte se sami!

Nová podoba obrazovek:  
Nová podoba obrazovky, kterou klient při potvrzování nákupu prochází v případě již aktivované služby 3D Secure. Vše je ještě jednodušší a přehlednější. Nová podoba obrazovky, kterou klient při potvrzování nákupu prochází v případě dosud neaktivované služby 3D Secure. Vše je ještě jednodušší a přehlednější.
Stará podoba obrazovek:  
Stará podoba obrazovky, kterou klient při potvrzování nákupu prochází v případě již aktivované služby 3D Secure. Stará podoba obrazovky, kterou klient při potvrzování nákupu prochází v případě dosud neaktivované služby 3D Secure.

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.4.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,850 + 0,04%
USD 24,734 - -0,12%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster