800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

13.04.2015

AXA penzijní společnost je novým výstavcem e-dokumentů

Aktivně hledáme nové možnosti využívání digitálních kanálů. Náš cíl je obsloužit klienta tam, kde zrovna je a způsobem, jaký mu vyhovuje, a tak mu ušetřit čas i peníze. Proto nabízíme možnost doručování elektronických faktur a dokumentů.

Nejnovějším  výstavcem e-dokumentů se právě stala AXA penzijní společnost, takže její klienti teď mohou dostávat daňová potvrzení a roční výpisy k penzijnímu zajištění přímo do svého internetového bankovnictví SERVIS 24. Díky službě E-faktura se k němu dostanou pohodlně, bezpečně, rychle a jednoduše.

V čem je e-faktura lepší?

E-faktura je pro klienty rozhodně spolehlivější a nesrovnatelně rychlejší způsob doručení daňového potvrzení nebo výpisů než klasická pošta. E-dokument se nikde neztratí, nemůže se dostat do nepovolaných rukou, je doručený ihned a kamkoliv. Jakmile e-dokument do internetového bankovnictví SERVIS 24 přijde, klient dostane avízo emailem nebo SMS zprávou. V internetovém bankovnictví pak zůstává další 2 roky, takže ho klient vždy snadno najde.

Výstavci e-faktur oceňují efektivní a bezpečnou elektronickou komunikaci se zákazníky, která jim navíc může ušetřit až 70 % nákladů na tisk, obálkování a doručení. Podstatným přínosem je i dosažená rychlost v optimalizaci nákladů, jelikož banka může výstavcům významně pomoci zákazníky přesvědčit o přínosech služby. 

V současné době mohou naši klienti přijímat a platit elektronické faktury od ČEZ, E.ON,  a RWE, ČEVAK a SmVaK Ostrava,  Kooperativy, Pojišťovny České spořitelny, za předplatné Lidových novin a Mladé fronty DNES a mohou dostávat výpisy od ČS penzijní společnosti. Od zavedení služby jsme takto zpracovali více než půl milionu e-dokumentů. Zájem o e-fakturu neustále roste: jen v roce 2014 jsme zpracovali o 23 % transakcí více než rok předtím a zaznamenali jsme 80% nárůst v počtu aktivací služby. Elektronická fakturace plně odpovídá standardům České bankovní asociace [nové okno], které jsme implementovali jako první banka v ČR.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 24.3.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 = 0,00%
USD 25,046 + 0,30%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster