800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

02.02.2015

Lidé více platí kreditními kartami. Nyní v obchodech s kreditkami od ČS o 10 % levněji

  • Od 10. listopadu 2014 vydává Česká spořitelna i bezkontaktní kreditní nálepky, během 3 měsíců jich vydala téměř 4 000.
  • Majitelé kreditních karet České spořitelny mohou nyní v obchodech s módou a sportovním zbožím koupit zboží o 10 % levněji.

Od půlky ledna 2015 mohou klienti České spořitelny s nově sjednanou kreditní kartou Odměna a World ČS, vyrazit do obchodů za novoročními slevami a výprodeji a ušetřit dalších 10 % díky platbě kartou. Na majitele těchto kreditek čeká sleva do konce března u vybraných obchodníků s oděvy a sportovním vybavením v celé ČR, klienti mezi nimi najdou například C&A, Next, Hudy sport, Quicksilver mnoho dalších. Částku představující 10 % z výše nákupu bude banka na klientské účty připisovat každý měsíc.

Mezi klienty České spořitelny jsou v současné době velmi oblíbené i bezkontaktní nálepky s funkcí kreditní karty. Zájem o kreditní nálepky předčil očekávání banky. Česká spořitelna je začala vydávat teprve od listopadu loňského roku, ale lidé si už rozebrali 4 000 nálepek a v průměru každý uskutečnil s nálepkou 7 transakcí za měsíc v průměrné výši 450 Kč. Kreditní nálepka promění na bezkontaktní platební nástroj například mobilní telefon. Do 500 Kč s ní klienti zaplatí bez nutnosti zadávat PIN. Zájemci si mohou vybrat bílý nebo černý design nálepky, kreditní bezkontaktní nálepka je zdarma.

Na platební i kreditní karty České spořitelny je navázán i věrnostní program iBod, díky kterému jsou klienti více odměňováni při jednotlivých transakcích. Body naskakují za každých 100 Kč zaplacených kreditní kartou, nebo za každých 100 Kč řádné splátky úvěru včetně hypotéky a za každých 100 Kč, které klient pošle na spoření, pojištění nebo investice.

   

 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz

Marek Pšeničný
Tiskové centrum ČS

 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster