800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

21.01.2015

Česká spořitelna- penzijní společnost podpořila Život 90 částkou 300 000 Kč

Česká spořitelna - penzijní společnost (ČSPS) oslavila na konci loňského roku 20. narozeniny. Na oslavu výročí se rozhodla podpořit spolek Život 90, konkrétně projekt Tísňová péče, jehož hlavním cílem je ochránit zdraví seniorů a zdravotně postižených lidí.  Za každé nově založené doplňkové penzijní spoření v období od 1. října do 31. prosince 2014 darovala ČSPS spolku 20 Kč. Navíc uspořádala také interní sbírku mezi zaměstnanci finanční skupiny České spořitelny (FSČS) a přijímala vklady hotovosti na účet spolku bez poplatku. Celkem tak Životu 90 darovala 300 tisíc korun. Slavnostní předání symbolického šeku proběhlo včera večer v Divadle Palace v Praze.

„Oslavu 20. výročí založení naší penzijní společnosti jsme pojali společensky odpovědně. Upřímně děkuji všem, kteří se do sbírky zapojili a podpořili službu Tísňové péče, bylo mi ctí předat nashromážděnou částku spolku Život 90,“ uvedl Aleš Poklop, předseda představenstva ČS penzijní společnosti.

"Jsme moc rádi, že jsme mohli být při této akci partnery České spořitelny. Myslet na seniory je v dnešní době nutností, bohužel to ale mnohdy není samozřejmost. Děkujeme nejen za podporu služby tísňové péče, která chrání životy seniorů, ale také za to, že se Česká spořitelna nebojí na téma stáří upozornit,“ řekl Jan Lorman, ředitel spolku Život 90.

Každého klienta, který si nově penzijní spoření v daném období sjednal, navíc ČSPS odměnila malým dárkem z chráněných dílen, které vyrobily tři partnerské organizace - SANANIM, Auritus a Charita ČR. Celou akci ČSPS podpořila také marketingovou kampaní (video ke kampani zde [nové okno]) a pořádala i řadu zajímavých aktivit pro zaměstnance FSČS, své partnery i klienty.

Tísňová péče Života 90 nabízí nepřetržitou komplexní sociální službu pro seniory: stiskem tlačítka přístroje, který nosí senioři u sebe, se v případě nouze spojí s nonstop dispečinkem. Ten monitoruje uživatele služby v jeho bytě či venku, je s ním v hlasovém spojení a v krizové situaci zajišťuje poskytnutí okamžité pomoci. Tísňová péče Života 90 je nejdéle fungující a nejkomplexnější službou svého druhu v České republice - už od roku 1992 pomáhá seniorům žít i ve vysokém věku plnohodnotně, beze strachu a ve vlastním prostředí.

Slavnostní předání symbolického šeku v Divadle Palace v Praze

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Kristýna Havligerová
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz

Klára Pačesová
Tiskové centrum ČS

 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster