800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

12.01.2015

Cena Floccus patří těm, kterým nechybí odvaha. Hlasujte pro svého favorita!

Překonat bariéry, které jim do cesty staví nemoc, postižení, závislost nebo lidé okolo nich, chce odvahu. Nejen jejich, ale také těch, kdo jim pomáhají a usilují pro ně o normální a důstojný život. Za svou práci zaslouží metál, vlastně Floccus.

Cenu Floccus [nové okno] bude letos na konci ledna poprvé udělovat Nadace České spořitelny [nové okno], k ocenění se váže také finanční odměna. Jednotlivci a organizace, kteří cenu získají, jsou podle dvanáctičlenné poroty příklady hodné následování. Jejich činnost v oblasti pomoci lidem na okraji společnosti inspiruje a podněcuje ostatní. Jejich úsilí se tak dá přeneseně přirovnat k cestě chmýří pampelišky, symbolu Ceny Floccus (floccus v latině znamená chomáč) - chmýří se odvážně pouští s větrem do dálky a neznáma a tak dále rostlinu šíří.

Až do 27. ledna mohou lidé vybírat z 10 organizací, které věnují svůj čas, péči a energii znevýhodněným osobám. Hlasovací formulář a podrobné informace o jednotlivých finalistech jsou k dispozici zde [nové okno].

 Cena Floccus

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 8.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 - -0,04%
USD 25,158 - -0,21%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster