800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

01.12.2014

Nadělte si pod stromeček Štědrou hypotéku s adventním kalendářem od České spořitelny

  • V adventním kalendáři na www.stedrahypoteka.cz [nové okno] se každý den od 1. do 24. prosince objeví jeden vánoční benefit k Hypotéce České spořitelny
  • V nabídce budou např. garantované sazby, odhad nemovitosti zdarma, nebo doplňkové služby k hypotéce zdarma; každý může uplatnit pouze jeden benefit
  • Akce platí pro všechny nové či refinancované hypotéky z jiných bank sjednané do 31. ledna 2015

I v předvánočním čase přišla Česká spořitelna s akcí v oblasti hypoték a pojala ji v tematickém duchu. Každý den od 1. do 24. prosince 2014 si lidé mohou ve speciálním adventním kalendáři na www.stedrahypoteka.cz [nové okno] otevřít jedno okénko s vánočním benefitem k Hypotéce České spořitelny. Budou se tam skrývat například výhodné garantované úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma nebo doplňkové služby k hypotéce zdarma.

„Výhodné nabídky pro naše klienty představujeme průběžně celý rok. Za unikátní prodej hypoték na Facebooku, který jsme pro velký zájem klientů v průběhu roku ještě jednou opakovali, jsme dokonce získali ocenění Nejlepší využití digitálních médií v soutěži FLEMA Media Awards,“ řekla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů České spořitelny. „Tentokrát jsme se rozhodli spojit moderní technologie s tradicí. Náš adventní kalendář není papírový, ale elektronický a místo sladké odměny skrývá neméně lákavé benefity k Hypotéce České spořitelny,“ doplnila Veronika Jančová.

Akce platí pro všechny nové či refinancované hypotéky z jiných bank sjednané do 31. ledna 2015. Každý může uplatnit pouze jeden vybraný benefit, který si zaregistruje v den jeho zveřejnění, zpětné registrace nejsou možné. Hypotéku lze získat bez poplatku za vyřízení a její kvality ocenila i odborná porota soutěže Fincentrum Banka roku, která ji zvolila Hypotékou roku 2014. 

Štědrá hypotéka

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum ČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster