800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

27.11.2014

I vaše karta pomohla: Domovu Palata jsme předali šek na milion korun a pokřtili jsme unikátní kalendář k jeho 121. výročí


V rámci v rámci kampaně „I vaše karta pomůže“ jste měli v průběhu srpna a září unikátní možnost pomoci dobré věci: za jakoukoliv vaši platbu kartou ČS jsme přispěli zrakově postiženým. Kampaň přinesla částku 1 079 561 Kč a získal ji Domov Palata, který s námi pojí dlouholeté partnerství. Finance využije na nákup čtecích pomůcek a dalšího potřebného vybavení.

Symbolický šek předal Domovu Palata při příležitosti oslav 121. výročí jeho založení Miloslav Křečan, ředitel Kartového centra České spořitelny. Zároveň také proběhl slavnostní křest kalendáře fotografií z výstavy s názvem „Zahalení hrdinové“, kterou připravil Domov Palata ve spolupráci s námi jako poděkování svým pečovatelům za každodenní práci.

Domov Palata je jedno z nejstarších zařízení svého druhu u nás a poskytuje péči lidem se zrakovým postižením z celé republiky. My jsme jeho dlouholetým partnerem: právní předchůdci České spořitelny byli hlavními iniciátory jeho vzniku na konci 19. století a my ho prostřednictvím Nadace České spořitelny podporujme dodnes.

 

Ředitel Kartového centra České spořitelny, pan Miloslav Křečan (vpravo) předává symbolický šek řediteli Domova Palata, panu Jiřímu Procházkovi.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.10.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 = 0,00%
USD 24,878 + 0,16%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster