800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

21.11.2014

Česká spořitelna je Největším překvapením soutěže Best Innovator 2014

Odborná porota soutěže Best Innovator 2014 ocenila přístup České spořitelny k inovacím a vyhlásila ji Největším překvapením soutěže. Vyzdvihla především fakt, že v rámci bankovního sektoru, kde se změny obecně uplatňují poměrně složitě, se ještě nesetkala s takovou prezentací inovací jako u České spořitelny.

Budoucnost bankovních služeb leží v digitálním světě. Česká spořitelna tento trend následuje a neustále přichází s novinkami: jako jediná banka na trhu nabízí samostatnou mobilní aplikaci pro obsluhu firemního účtu nebo objednání do pobočky. Prodává také hypotéky přes Facebook a v experimentální pobočce v Plzni zkouší nový způsob interakce s klienty: učí je například řešit jednoduché servisní operace samostatně. S těmi jim pomáhá unikátní videobankéř ve videokiosku - po úspěšném testování ho Česká spořitelna má už na pěti místech v ČR.

Soutěž Best Innovator 2014, kterou pořádá mezinárodní konzultantská společnost A.T. Kearney, se zaměřuje na nejlepší řízení inovací ve firmách. Systematicky hodnotí inovačního proces od zrodu myšlenky až po její úspěšné zavedení do praxe. Kromě České republiky probíhá v dalších 18 evropských a mimoevropských zemích a doposud se jí zúčastnilo více než 1 750 společností z různých odvětví.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.10.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 = 0,00%
USD 24,838 - -0,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster