800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

21.11.2014

Česká spořitelna je Největším překvapením soutěže Best Innovator 2014

Odborná porota soutěže Best Innovator 2014 ocenila přístup České spořitelny k inovacím a vyhlásila ji Největším překvapením soutěže. Vyzdvihla především fakt, že v rámci bankovního sektoru, kde se změny obecně uplatňují poměrně složitě, se ještě nesetkala s takovou prezentací inovací jako u České spořitelny. Soutěž Best Innovator 2014 je zaměřená na nejlepší řízení inovací ve firmách a pořádá ji mezinárodní konzultantská společnost A.T. Kearney. Jejím cílem je systematické hodnocení inovačního procesu od zrodu myšlenky až po její úspěšné zavedení do praxe.

„Budoucnost bankovních služeb leží v digitálním světě. My tento trend následujeme a neustále přicházíme s novinkami: jako jediní na trhu nabízíme samostatnou mobilní aplikaci pro obsluhu firemního účtu nebo objednání do pobočky. Prodáváme také hypotéky přes Facebook a v naší experimentální pobočce v Plzni zkoušíme nový způsob interakce s klienty: učíme je třeba řešit jednoduché servisní operace samostatně. S těmi jim pomáhá unikátní videobankéř ve videokiosku - po úspěšném testování ho máme už na pěti místech v ČR,“ řekl Martin Techman, ředitel retailového segmentu České spořitelny. „Z ocenění naší práce máme velkou radost a v podobném duchu chceme pokračovat i v budoucnu. Budeme rozvíjet stávající dovednosti a budovat nové, díky kterým si dlouhodobě udržíme respekt a loajalitu našich klientů,“ doplnil Martin Techman.

Soutěž Best Innovator svým účastníkům přináší velké množství poznatků, které jim pomáhají zlepšovat inovační postupy, dosahovat dalšího růstu a posilovat jejich konkurenceschopnost. Kromě České republiky pořádá společnost A.T. Kearney tuto soutěž na dalších 18 evropských a mimoevropských trzích, doposud se jí zúčastnilo více než 1 750 společností z různých odvětví. Více informací o soutěži na www.atkearney.com [nové okno].

   

 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum ČS


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]





Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster