800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

14.11.2014 13:00

Česká spořitelna se stala Bankou bez bariér roku 2014, pojedenácté získala titul Nejdůvěryhodnější banka a získala i ocenění Hypotéka roku

  • Handicapovaní lidé vybrali Českou spořitelnu za Banku bez bariér roku 2014
  • Široká veřejnost již po jedenácté v řadě rozhodla, že Česká spořitelna je Nejdůvěryhodnější bankou roku 2014
  • Odborná porota udělila České spořitelně titul Hypotéka roku 2014

Konto Bariéry ve spolupráci s handicapovanými lidmi vyhodnotilo Českou spořitelnu jako nejvstřícnější banku vůči klientům s postižením. Služby a přístupnost poboček v každém krajském městě hodnotili sami handicapovaní spoluobčané. „Ocenění lidí s handicapem si nesmírně vážíme, po dlouhá léta je podporujeme a pracujeme soustavně na tom, aby naše služby byly pro tyto klienty co nejdostupnější. V letošním roce jsme dále rozšířili počet bankomatů pro nevidomé, které v naší síti bankomatů zaujímají více než třetinu. Také jsme v hlavních pobočkách zavedli službu e-scribe, která usnadňuje komunikaci neslyšících klientů s našimi bankéři. Máme radost, že klienti tyto naše aktivity oceňují,“ řekl Pavel Kysilka, předseda představenstva České spořitelny.

Již po jedenácté uspěla České spořitelna i mezi širokou veřejností, která ji vybrala jako Nejdůvěryhodnější banku roku 2014. „Důvěryhodnost je základním kamenem bankovnictví. Na něm byla před 190 lety Česká spořitelna vystavěna. Bankovní trh i celá společnost prochází rychlým vývojem, i v něm si Česká spořitelna dokázala důvěryhodnost udržet,“ komentoval získání titulu Kysilka.

Česká spořitelna uspěla i mezi odborníky, kteří vyhodnotili její hypotéku jako nejlepší na trhu a přiřkli ji tak ocenění Hypotéka roku 2014. „Hypotéky patří mezi nejtradičnější bankovní produkty. Je tedy zřejmé, že právě v tomto segmentu panuje na trhu velká rivalita. To, že naše nabídka je nejlepší, je významným úspěchem,“ zhodnotil účast v soutěži Kysilka.

Cílem soutěže Fincentrum Banka roku 2014 je ocenění služeb a produktů bank působících v České republice. Základním kritériem je zaměření bank na drobnou klientelu. Více informací na www.bankaroku.cz [nové okno].

 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 


PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 8.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 - -0,04%
USD 25,158 - -0,21%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster