800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

11.11.2014

Fanouškovská karta získala prestižní ocenění asociace Visa Europe

Česká spořitelna byla partnerem Českého olympijského týmu pro zimní hry v Soči. V této souvislosti byly pro klienty připraveny zajímavé nabídky, např. fanouškovský účet s debetní kartou Visa Classic ve speciálním designu. Asociace Visa Europe ocenila Českou spořitelnu za tento projekt titulem Nejlepší vydavatel karet v rámci druhého ročníku soutěže Visa Awards.

karta VISA

„Debetní karta je součástí účtu, který byl v době olympiády na rok zdarma. Za každou medaili, kterou přivezli čeští sportovci z olympijských her v Soči, jsme klientům přidali další měsíce zdarma: tři měsíce za zlato, dva za stříbro a jeden za bronz. Naši zákazníci měli o tuto kartu velký zájem a jsme rádi, že tento úspěšný projekt byl završen cenou Visa Awards,” uvedla Marie Hešnaurová z České spořitelny.

„Rozhodli jsme se v rámci České republiky ocenit skvělé výsledky a úspěchy našich členů – českých bank, se kterými dlouhodobě a intenzivně spolupracujeme při nahrazování hotovostních transakcí těmi bezhotovostními. Dobře si uvědomujeme, kolik práce, úsilí a nadšení se za dosaženými výsledky skrývá,“ řekl k udílení cen regionální manažer Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko Marcel Gajdoš.

O asociaci Visa Europe
Visa Europe je asociace zabývající se platebními technologiemi, kterou vlastní a provozují členské banky a další poskytovatelé platebních služeb ve 37 zemích Evropy. V Evropě je nyní vydáno 500 milionů karet Visa, přičemž každé euro z 6,50 EUR je utraceno právě touto kartou. Téměř 80 % objemu společnosti Visa Europe tvoří debetní karty. Do září loňského roku byly tímto typem karty utraceny 2 biliony EUR, přičemž útraty v místech prodeje se zvedly o 8,5 % na 1,4 bilionu EUR. Roční útraty prostřednictvím online nakupování se poprvé vyšplhaly na 240 miliard EUR, což je meziroční nárůst od 20 %.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 27.10.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,030 + 0,04%
USD 24,753 - -0,50%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster