800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

23.10.2014

Facebooková hypotéka zabodovala v soutěži FLEMA Media Awards

V letošním roce jsme jako první banka na českém trhu představili unikátní možnost požádat si o hypotéku přes Facebook a navíc si k ní zajistit nižší úrokovou sazbu. Stačilo, aby se minimálně 250 zájemců o hypotéku zaregistrovalo přes speciální aplikaci na Facebooku, a všichni zaregistrovaní klienti pak získali nižší úrokovou sazbu.

Jsme banka, která jde s dobou, a proto využíváme pro komunikaci s klienty moderní kanály. Náš inovativní přístup proto přivítaly nejen stovky domácností, ale také odborná porota soutěže FLEMA Media Awards, která nás ocenila prvním místem v kategorii Nejlepší využití digitálních médií. Navíc jsme byli oceněni i v kategorii Nejlepší využití kinoreklamy za kampaň Rodina nás baví.

FLEMA je soutěž, která oceňuje nejlepší mediální kampaně a kreativní využití médií v České a Slovenské republice. Letos se konal už její devátý ročník. Ve finále kategorie Nejlepší využití digitálních sítí jsme porazili společnosti Opel SR a Forbes ČR.

A jaký byl zájem klientů o nabídku hypoték přes Facebook?

V lednu si z více než 700 registrací nakonec téměř 170 klientů hypotéku opravdu sjednalo a my jsme financovali jejich nové či lepší bydlení celkovou částkou přes 270 mil. Kč. V červnu jsme akci zopakovali a úspěch byl ještě daleko výraznější! Přes aplikaci se registrovalo téměř 1 800 klientů a přes 620 z nich si nakonec hypotéku i sjednalo. Celkový objem poskytnutých hypoték v červnu přes Facebook tak už byl skvělých 1,15 mld. Kč. 

 

 

Výherci
 
Flema - digitální media

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.10.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 = 0,00%
USD 24,838 - -0,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster