800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

20.10.2014

Zajistěte se proti inflaci hypotékou s garantovanou sazbou 2,29 % až na 10 let

 

  • Klienti České spořitelny si mohou sjednat hypotéku s garantovanou sazbou 2,29 % s fixací na 5 ale také až 10 let. Fixace nízkoúročených hypoték na dlouhou dobu je účinným opatřením proti inflaci.
  • Nabídka platí od 20. října do 30. listopadu 2014 a poběží ve všech pobočkách České spořitelny. Týká se jak nových hypoték, tak i refinancovaných hypoték z jiných bank.

Česká spořitelna v rámci podzimních Hypotečních dnů nabídne mimořádně nízkou úrokovou sazbu pro hypotéky, 2,29 % pro pětileté ale také až desetileté fixace. Nízko úrokové prostředí snížilo průměrnou úrokovou sazbu hypoték od konce loňského roku o 0,55 %, což České spořitelně umožnilo, aby jako jediná banka na českém trhu, nabídla klientům zafixovat si aktuální výhodnou úrokovou sazbu až na 10 let. „Centrální banky dělají historicky bezprecedentní uvolnění měnové politiky, které zvyšuje obavy z budoucího nárůstu inflace. Efektivním zajištěním proti inflaci je koupě nemovitosti financovaná hypotékou s maximální možnou fixací. Až inflace poroste, porostou i sazby, které se ale nedotknou dlouhodobě zafixovaných úvěrů. Spolu s tím jak porostou ceny na trhu, poroste i cena pořízené nemovitosti,“ říká David Navrátil, hlavní ekonom České spořitelny.

Časově omezená nabídka České spořitelny platí od 20. října do 30. listopadu 2014. Klienti mohou navštívit pobočky již nyní a sjednat si výhodnou hypotéku až do výše 90 % hodnoty zastavené nemovitosti. Nabídka platí jak pro nové hypotéky, tak i pro hypotéky refinancované z jiných bank. Klient při refinancování hypotéky z jiné banky navíc získá odhad nemovitosti zdarma. Garance nízké sazby na 10 let zajistí klientům stabilitu splátky na dlouhé období, klient ji získá, pokud bude hypotéku splácet z aktivního účtu u České spořitelny a zřídí si pojištění schopnosti splácet. Bez pojištění sazba činí 2,49 %. Výhodná nabídka platí i pro klienty BLUE.

Klienti také neplatí žádný poplatek za vyřízení hypotéky ani za správu úvěru. Navíc mají možnost sjednat si k hypotéce službu Variabilita splátek (odklad, přerušení či změny výše splátek) nebo službu Mimořádné splátky (vložení mimořádné splátky). Při výstavbě mohou navíc finance čerpat rychle a bez faktur. Jednoduchým způsobem lze limitovanou nabídku České spořitelny využít i pro refinancování hypoték z jiných bank. Výhodnou úrokovou sazbu garantuje Česká spořitelna klientům při refinancování hypotéky z jiné banky až rok dopředu.

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 5.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 - -0,11%
USD 25,349 - -0,73%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster