800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

06.10.2014

SPONZORING: Designblok a Erste Premier

Každoroční svátky designu a módy Designblok [nové okno] a Designblok Fashion Week vypukly v Praze právě dnes a potrvají až do neděle 12. října. 

Generální partner této přehlídky Erste Premier pro své klienty letos nabízí řadu exkluzivních výhod i jednu premiéru – výjimečnou odpočinkovou zónu Erste Premier Lounge se zajímavým programem. Stačí se prokázat kartou s logem Erste Premier (ČS Premier) a následně si už jen užívat pohodlí, nápojů zdarma i kompletních informací o výstavních prostorách.
Klienti Erste Premier si zároveň mohou zahrát o zajímavé ceny jako je pobyt v Grande Luxury Suite v Chateau Herálec pro dvě osoby, exkluzivní čajovou soupravu z ateliéru Thun Studio aj. Stačí jen navštívit jakékoliv centrum Erste Premier, vyplnit zde hrací kartu a zařadit se tak do soutěže. Více informací se dozvíte zde [nové okno].


Součástí Designbloku je i expozice Window Gallery
Pokud už budete v Praze, udělejte si procházku kolem paláce České spořitelny v Rytířské 29. Za výlohou, v tzv. Window Gallery, se v rámci Designbloku můžete podívat, jak talentovaní jsou studenti střední školy v Železném Brodě, kteří navrhují sklo a produktový design. Nebo se zúčastněte komentované prohlídky ve středu 8. 10. od 17.00. Setkání před kostelem sv. Havla v Havelské ulici.

Window Gallery plakát

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 27.9.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,020 = 0,00%
USD 24,002 - -0,33%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster