800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

24.06.2014

Léto s Českou spořitelnou: atraktivní balíček pro všechny cestovatele za poloviční cenu a navíc výměna valut zdarma

  • Od začátku července do konce srpna mohou klienti ke svému účtu získat Cestovní balíček za zvýhodněnou cenu, který jim přijde vhod jak na dovolené v České republice, tak i v zahraničí
  • Za 49 Kč měsíčně dostanou cestovní pojištění, všechny výběry z bankomatů ČS zdarma a levnější výběry z bankomatů v zahraničí (zdarma: bankomaty Erste Group, 30 Kč: ostatní bankomaty)
  • Až do konce září si klienti v ČS také mohou zdarma vyměnit valuty na letní dovolenou

Na začátek prázdnin připravila Česká spořitelna pro klienty zajímavou akci: od 1. července do 31. srpna si mohou k Osobnímu účtu II nebo k Osobnímu kontu za zvýhodněnou cenu 49 Kč měsíčně dokoupit Cestovní balíček, který zahrnuje cestovní pojištění, všechny výběry z bankomatů České spořitelny a Erste Group zdarma (dohromady více než 6 000 bankomatů v České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, Rakousku, Maďarsku, Srbsku, na Ukrajině a v Rumunsku nebo Moldavsku) a výběry z ostatních bankomatů v zahraničí za 30 Kč. Peníze v cizí měně si navíc klienti mohou až dokonce září zdarma vybrat přímo ze svého účtu, stačí jen navštívit jakoukoliv pobočku banky se směnárnou.

Do konce září klienti navíc k cestovnímu pojištění získají dvojnásobný limit pro léčebné výlohy v zahraničí, tedy až 6 mil. Kč. V rámci jedné cesty jsou pojištěni až na 90 dní a mohou si také připojistit člena rodiny. Pojištění není nutné opakovaně sjednávat pro jednotlivé cesty, platí jeden rok. Při sjednání dalšího produktu od České spořitelny ještě dostanou všichni klienti, kteří jsou zaregistrovaní v iBODU, jako letní bonus mimořádnou porci 500 ibodů navíc.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Klára Pačesová
Tiskové centrum ČS

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster