800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

20.06.2014

Lidé si vybojovali na Facebooku rekordní sazbu 2,38 % již za čtyři dny

  • O hypotéky na Facebooku ČS je obrovský zájem, hranice 250 žadatelů, která byla podmínkou pro získání nejlepší garantované úrokové sazby na trhu 2,38 %, byla překonána právě dnes ráno 
  • Česká spořitelna, která v loňském roce prodala největší počet hypoték na českém trhu, nabízí do 29. června na Facebooku hypotéku s historicky nejnižší garantovanou sazbou 

Pouhé čtyři dny stačily lidem k tomu, aby pro sebe a další zájemce na Facebooku vybojovali hypotéku s rekordní úrokovou sazbou 2,38 %. Unikátní nabídka České spořitelny byla podmíněna minimálním počtem 250 žadatelů, lidé proto sami sdíleli nabídku mezi své přátele a známé. Banka je za jejich aktivitu odměnila snížením úrokové sazby u nové hypotéky až na neuvěřitelných 2,38 %. Nabídka nyní platí pro všechny až do 29. června, podmínkou není mít účet u České spořitelny.

České spořitelna zopakovala jedinečnou prodejní akci hypoték na Facebooku z ledna letošního roku. Zatímco v lednu potřebovali zájemci o hypotéku deset dní, nyní jim stačily pouhé čtyři dny k tomu, aby získali nejvýhodnější garantovanou úrokovou sazbu na trhu. Časově omezená nabídka České spořitelny je tak otevřená pro všechny další zájemce ještě týden, až do 29. června.

Unikátní akci spustila Česká spořitelna na svém Facebooku v pondělí 16. června: všem, kdo se zaregistrovali přes speciální aplikaci, garantovala úrokovou sazbu 2,68 % - v případě, že se během 14 dnů do akce zapojí více než 250 zájemců, slíbila banka snížit všem přihlášeným sazbu až na 2,38 %. Limit byl prolomen právě dnes. Akce se vztahuje na všechny nové hypotéky České spořitelny s pětiletou fixací uzavřené do 31. července 2014 a lidé jí mohou využít i pro refinancování hypoték z jiných bank.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Marek Pšeničný
Tiskové centrum ČS

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster