800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

13.03.2014

Akciové prémiové vklady RODINA od České spořitelny: spotřebou podpořte vlastní investice

  • Akciové prémiové vklady RODINA od České spořitelny nabízí atraktivní potenciál výnosu až 10 % za dva a půl roku.
  • Návratnost minimálně 100 % jistiny vkladu i v případě špatného tržního vývoje.

Akciové prémiové vklady České spořitelny se u klientů těší velké oblibě a přinášejí jim také zajímavý výnos - ty, které končily v lednu a únoru 2014, přinesly klientům zhodnocení až 3,5 % ročně. Aktuálně nabízí Česká spořitelna Akciový prémiový vklad RODINA. Vklad je postaven na jednoduchém a srozumitelném investičním příběhu: „Podílejte se na výnosech společností, které jsou známé a úspěšné po celém světě a jejichž produkty najdete v každé domácnosti“. Vklad nabízí klientům atraktivní potenciál výnosu až 10 % za dva a půl roku s návratností minimálně 100 % jistiny vkladu k jeho splatnosti, a to i v případě špatného tržního vývoje. Zároveň zhodnocuje peníze prémiovou sazbou 2 % ročně i v případě poklesu koše vybraných akcií až o 20 %. Koš akcií zahrnuje významné firmy, jejichž výrobky domácnosti nakupují v podstatě denně bez ohledu, jaká situace právě na trzích panuje, například potraviny, spotřební zboží, produkty farmaceutických společností nebo hračky.

Především pro konzervativní klienty, kteří nechtějí podstupovat tržní rizika kolísání dynamických aktiv, ale přesto by se rádi na jejich výnosech podíleli, zpřístupňují Akciové prémiové vklady potenciál výnosu akciových trhů. Aktuální výnosy dvou a půl letých Akciových prémiových vkladů, které skončily během ledna, dosáhly hodnoty 1,52 % ročně u vkladu AKC130, 1,27 % ročně u AKC131 a 2,06 % ročně u vkladu AKC132. Ještě lépe si vedly vklady, které skončily v únoru 2014. Akciový prémiový vklad AKC133 přinesl klientům výnos 2,53 % ročně, vklad AKC135 výnos 3,47 % ročně. Atraktivní výnos také obdrželi klienti, kteří investovali své peníze do Akciového prémiového vkladu AKC134 denominovaného v EUR a to 3,43 % ročně.

Akciové prémiové vklady České spořitelny dosáhly skvělých výsledků v období velmi nízkých úrokových sazeb, jež mají za následek aktuální nízké výnosy depozitních bankovních, ale i konzervativních investičních produktů. Jejich výnosy se postupně sčítají a denně uzamykají. Dosažené výnosy již nemohou klesnout a klient o ně nemůže přijít. Prémiové vklady jsou ze zákona pojištěny stejně jako termínované vklady.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Marek Pšeničný
Tiskové centrum FSČS

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster