800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

27.02.2014

Zlaté medaile znají své nové majitele!

  • Česká spořitelna ukončuje kampaň pro fanoušky českých olympioniků Fanouškiáda
  • Zásluhou českých medailistů mohla Česká spořitelna v rámci limitované fanouškovské nabídky prodloužit našim klientům vedení osobního účtu a kreditní karty zdarma o dalších 16 měsíců
  • Fanoušci během olympiády strávili na webu www.fanouskiada.cz v přepočtu téměř 5 let 

Klání fanoušků českých olympioniků o tři zlaté medaile v celkové hodnotě 1 milion Kč je u konce a známe vítěze. Jsou jimi: Václav Paclík, Kateřina Deseyve a Tereza Bezděková. Česká spořitelna, generální partner Českého olympijského týmu, právě dnes ukončila kampaň na stránce www.fanouskiada.cz, kterou spustila 20. ledna a v níž záleželo především na tom, jak je kdo velkým fanouškem českých sportovců a nakolik dával do jejich podpory srdce.

Fanoušci na webu sbírali body za každodenní aktivity, přitom získávali zajímavé informace z olympijského dění v Soči a měli rovněž možnost sledovat, jak úspěchy českých sportovců prožívají ostatní fanoušci. Do soutěže na www.fanouskiada.cz [nové okno] se zaregistrovalo a aktivně zapojilo téměř 70 tisíc fanoušků. Samotnou webovou stránku pak shlédlo přes 200 tisíc unikátních návštěvníků. Fanoušci nahrávali fotky, vytvářeli videa, odpovídali na kvízy, vkládali statusy a příspěvky, v přepočtu celkově strávili na webu téměř 5 let. Kromě hlavních výher v podobě zlatých medailí  rozdělovala Česká spořitelna nejlepším fanouškům oblečení  produkty z oficiální olympijské kolekce Alpine Pro, v týdenních soutěžích pak domácí kino s LCD televizí, tablety či herní konzole.

Osobní účet a kreditní karta zdarma

Fanouškiádu provázela také produktová kampaň se speciální nabídkou. Ještě do 28. února 2014 Česká spořitelna nabízí zdarma jak založení osobního účtu a jeho vedení na rok zdarma, tak kreditní kartu na tři měsíce zdarma. Navíc za každou medaili, kterou získali naši sportovci, Česká spořitelna slíbila přidat další měsíce užívání karty a účtu zdarma (za každou zlatou tři měsíce, za stříbrnou dva měsíce a za bronzovou měsíc). Naši olympionici získali celkem rekordních 8 medailí, dvě zlaté, čtyři stříbrné a dvě bronzové. To je v přepočtu dohromady 16 měsíců, o které Spořitelna bude prodlužovat vedení účtu a kreditní karty zdarma.

iBOD

Bonusový program iBOD přidával 5x více věrnostních bodů. Stačilo v průběhu olympiády zaplatit kartou ČS v den, kdy naši sportovci získali medaili a Česká spořitelna věrnostní body za ten den automaticky znásobila. Zaregistrovaným fanouškům Českého olympijského týmu na portálu www.fanouskiada.cz [nové okno], kteří se zapojili do tipovací soutěže, pak Spořitelna rozdělila jeden milion ibodů navíc.

   


Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster