800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

07.02.2014

Fanděte jako o život a zabruslete si s dětmi a Kašpárkem v rohlíku

  • Fanouškiáda České spořitelny běží na plné obrátky, 11 tis. fanoušků českých olympioniků fandí a vyhrává zajímavé ceny, celkem jde o více než 400 výher
  • Fanoušci se nejvíce zajímají o český hokejový tým a dění kolem rychlobruslařky Martiny Sáblíkové
  • V rámci Olympijského parku v Praze na Letné proběhne festival Kefír na ledu České spořitelny

Ve Fanouškiádě, kterou spustila v lednu Česká spořitelna, Generální partner Českého olympijského týmu 2013-16, záleží především na tom, jak je kdo velkým fanouškem českých sportovců a nakolik dává do jejich podpory srdce. Fanoušci již před Olympiádou mohli sbírat body za každodenní aktivity, nyní budou moci získávat zajímavé informace z centra olympijského dění v Soči a možnost také sledovat, jak úspěchy českých sportovců prožívají ostatní fanoušci. Do této chvíle se čeští fanoušci nejvíce zajímali o český hokejový tým a dění kolem rychlobruslařky Martiny Sáblíkové. Na webu Fanouškiády si tři nejaktivnější fanoušci českého olympijského týmu na zimní olympiádě v Soči odnesou medaile z ryzího zlata v celkové hodnotě 1 milion Kč.

Každý den rozdělujeme nejlepším fanouškům oblečení z  oficiální olympijské kolekce Alpine Pro. V týdenních soutěžích hrajeme o domácí kino s LCD televizí, tablety či herní konzole. Pro tři nejlepší fanoušky máme připravené medaile vyrobené celé z ryzího zlata v celkové hodnotě 1 milion Kč. Fanouškiáda má samostatný dvouminutový televizní pořad, který bude vysílán v průběhu olympijských her na programech ČT sport a ČT2. Pořad bude sledovat olympijské hry z pohledu fanoušků a zároveň bude podporovat celý interaktivní koncept výměny a sdílení informací Fanouškiády včetně její digitální části.

Kefír na ledu (6. až 23. února)
Fanoušky, kteří se po sezení u počítače u sledování aktuálního dění v Soči chtějí protáhnout a udělat také něco pro svoje zdraví, zveme do Olympijského parku v Praze na Letné, kde mohou zažít jedinečnou atmosféru her a využít možností stanu České spořitelny. Zábava pro celou rodinu čeká na festivalu Kefír na ledu, kde je možné zabruslit si s Kašpárkem nebo si zasoutěžit o zajímavé olympijské ceny. Ve stanu České spořitelny je k dispozici bankomat, automat na nápoje a fotokoutek, kde každý může poslat svůj vzkaz oblíbeným sportovcům na Olympiádu.

Kefír na ledu České spořitelny bude probíhat na stanovišti 22, na stanovišti 14 je stan ČS.
Kefír na ledu je tady pro vás vždy ve všední dny od 15.00 do 19.00 a  víkendy od 13.00 do 19.00.
Olympijský park je pro všechny otevřen každý den od 9.00 do 22.00.


Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,070 + 0,07%
USD 25,535 - -0,02%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster