800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

22.01.2014

Lidské zdroje v České spořitelně bude od března opět řídit Jitka Schmiedová

Po dvou a půl letech se vrací od 1. března 2014 na pozici ředitelky úseku Lidské zdroje (HR) v České spořitelně Jitka Schmiedová, která na stejné pozici působila už od července 2007 do října 2011. V roli HR manažera vystřídá Luboše Tejkla, který HR České spořitelny vedl od prosince 2011 a přesouvá se nyní na jinou strategickou pozici v rámci banky.

Jitka Schmiedová se vrací do České spořitelny po úspěšné dvou a půl roční misi ve společnosti Vodafone Česká republika, kde působila jako viceprezidentka pro HR, firemní komunikaci a řízení majetku.

„Do České spořitelny a Erste Group se vracím s velkou chutí a elánem. Těším se na práci s týmem odborníků v HR i celkově v bance a skupině. A věřím, že mohu dobře zkombinovat znalost České spořitelny s novými zkušenostmi, které jsem získala ve Vodafone, a přinést tak bance a lidem v ní nové pohledy a impulsy,“ konstatovala Jitka Schmiedová.

Jitka Schmiedová je osvědčenou HR manažerkou, s řízením HR má zkušenosti od roku 1991. Vystřídala v tomto oboru řadu renomovaných mezinárodních firem – vedle Vodafone CZ a České spořitelny (Erste Group) to byla mimo jiné i společnost Mitsubishi Electric Automotive Czech s.r.o. [nové okno] nebo norská firma Norsk Hydro. Během jejího předchozího působení v České spořitelně úspěšně transformovala lidské zdroje do inovativního modelu strategického HR. Následně přijala nabídku pracovat pro Vodafone Česká republika jako viceprezidentka pro HR, firemní komunikaci a řízení majetku. Ve Vodafone se nyní její mise úspěšně završila.


Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster