800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

15.01.2014

Vysoká škola ekonomická slaví již dvanáctiletou spolupráci s Českou spořitelnou. Ta se i pro letošek stala jejím generálním partnerem

Rektor Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) Richard Hindls a generální ředitel a předseda představenstva České spořitelny Pavel Kysilka ve středu 15. ledna podepsali smlouvu o vzájemné spolupráci pro rok 2014. Dvanáctý ročník partnerství studentům opět umožní stínovat manažery z banky, účastnit se stáží a získávat od odborníků z praxe náměty pro své studijní projekty.

Novinkou je poskytování stipendia vybraným studentům na studijní program zaměřený na internetové podnikání a dále prohloubení spolupráce s programem Buddy System pro zahraniční studenty VŠE.

Finanční podpora České spořitelny škole každoročně umožňuje vydávání vědeckých časopisů a publikací, organizaci několika odborných i společenských akcí a konferencí, oceňování mimořádných studentských výsledků a členství v mezinárodních organizacích. Spolupráce mezi bankou a VŠE však probíhá i na dalších, nefinančních, úrovních. Odborníci z České spořitelny na akademické půdě také přednáší a pomáhají studentům s přípravou diplomových a studentských prací. 

   
  FOTO: Generální ředitel ČS Pavel Kysilka (vlevo) s rektorem VŠE Richardem Hindlsem po podpisu smlouvy ve středu 15. ledna 2014  

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 9.12.2016
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,040 + 0,04%
USD 25,424 + 1,06%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster