800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Aktuality

01.06.2012 11:00

Česká spořitelna odstartovala druhý ročník soutěže Hon za pokladem

  • Začalo první kolo soutěže Hon za pokladem pro milovníky dobrodružství a výletů, na které ČS spolupracuje se serverem www.kudyznudy.cz
  • Soutěžící sbírají body, za které získají mapu ke zlatému pokladu
  • Hlavní cenou je 10 000 Kč ve dvacetikorunách, let balónem a let letadlem

První kolo druhého ročníku soutěže Hon za pokladem, která je určena nejen milovníkům dobrodružství a výletů, ale i všem, kteří se chtějí pobavit, spustila Česká spořitelna ve spolupráci se serverem www.kudyznudy.cz [nové okno] na začátku května 2012. Soutěžící se nejprve zaregistrují na www.honzapokladem.cz [nové okno] a poté sbírají body za aktivity na místech po celé České republice. Ti, kteří budou mít nejvíce bodů, získají slepou mapu, která je dovede ke zlatému pokladu: v každém ze tří kol je ve hře 10 000 Kč ve dvacetikorunách ukrytých v sáčcích, let letadlem a let balonem.

Po registraci na internetových stránkách soutěže si soutěžící vybírají z nabídky 140 výletů. Na cílovém místě pak pořídí fotografii, na které drží konkrétní nápis (v prvním kole to bude „Česká spořitelna“), a tuto fotografii pak nahrají na stránky soutěže. Přesné místo, kde mají soutěžící snímek pořídit, se dozví po správném zodpovězení soutěžní otázky o České spořitelně, uvedené rovněž na webu soutěže. Novinkou oproti minulému ročníku soutěže je možnost vytvářet týmy. Deseti nejlepším týmům a deseti nejlepším soutěžícím pak 16. června 2012 Česká spořitelna emailem pošle mapu k pokladu s přibližnou lokací místa, kde se nachází. Poklad může být schován kdekoliv po celé České republice. Více informaci o soutěži najdete na www.honzapokladem.cz [nové okno] nebo na facebookových stránkách soutěže.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

 

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
 

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 19.12.2014
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,610 = 0,00%
USD 22,479 + 1,45%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster