800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Aktuality

30.04.2012

Je oddlužení opravdu druhá šance? Odpověď prozradil seriál Aby dluhy nebolely

Zábavně-vzdělávací seriál o financích, který jsme odborně i finančně zaštítili, pokračoval v tématu insolvenčního řízení, k němuž může dlužník dospět v situaci platební neschopnosti. Tentokrát se zaměřil na možnost oddlužení a podmínky, jež by měl dlužník v této situaci splnit. Na aktuální díl pořadu, který vzdělává ve světě financí, se podívejte na našem YouTube kanálu [nové okno].

Insolvenční zákon nabízí možnost oddlužení jednotlivcům i rodinám, kteří mají mizivou šanci své dluhy splatit. Seriál v díle s názvem Oddlužení - druhá šance? upozornil, že se rozhodně nejedná o procházku růžovým sadem a že je oddlužení podmíněno několika procedurami, jako například vyhlášením dlužníkova úpadku, písemným souhlasem manžela či následným splacení 30 % dluhů.

Tento pátek se mohou diváci těšit od 16.00 také na další díl seriálu, který bude tentokrát pojednávat o různých způsobech oddlužení. Díl s názvem Rozhodnutí v rukou věřitelů vysvětlí, jakou roli hrají v procesu oddlužení věřitelé a jak s nimi může dlužník vyjednávat. Odborný pohled na situaci poskytne naše ombudsmanka Naďa Borková Gallová.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 25.4.2014
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,440 - -0,07%
USD 19,863 + 0,04%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster