800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Osobní finance

Komplexní péče, důkladná znalost českého realitního trhu, profesionalita a kvalita poskytovaných služeb, jasná orientace na klienta a silné finanční zázemí Finanční skupiny České spořitelny - to jsou hodnoty, na kterých stavíme svůj úspěch. Vstoupili jsme na dynamicky se rozvíjející český realitní trh s jasnou vizí. Nabídnout svým klientům novou dimenzi v oblasti realit.

Standardní služby Realitní společnosti České spořitelny

  • nalezení vhodného zájemce o danou nemovitost
  • vyhledání zajímavé nemovitosti
  • komplexní právní servis
  • sepsání smluvních dokumentů od nájemní smlouvy v případě pronájmu, rezervační smlouvy až po kupní smlouvu a návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí
  • zajištění notářských služeb při ověřování podpisů nebo při uložení kupní ceny do notářské úschovy
  • dále prezentace nabízené nemovitosti pod hlavičkou Realitní společnosti České spořitelny na nejnavštěvovanějších realitních serverech, v realitních novinách a časopisech
  • pomoc a spolupráce při vyřizování jakéhokoliv úvěru potřebného k pořízení nemovitosti, apod.

Za tyto služby hradí klient realitní kanceláři odměnu/provizi, která se řídí platným ceníkem realitní kanceláře. Obvyklá výše této odměny/provize je určena v procentech z výše kupní ceny, a to nejčastěji u běžných nemovitostí v rozmezí 3 - 6 %, s tím, že v některých případech a regionech se může provize lišit.

U pronájmů se odměna řídí výší měsíčního nájemného.

Expanze do regionů

V současné době Realitní společnost České spořitelny expanduje do všech regionů České republiky, abychom byli schopni uspokojit klienta v jakékoli části České republiky. Zároveň se chceme stát největší a nejserióznější realitní kanceláří v České republice. Do regionů expandujeme pomocí franšízového systému. Franšízový systém, umožňuje ve velmi krátké době nabrat dostatečné množství nabídek nemovitostí, abychom byli schopni uspokojit poptávku v co největší míře. Franšízanti jsou dlouhodobě fungující a úspěšné realitní kanceláře, které převezmou korporátní design finanční skupiny České spořitelny.

Hlavním předpokladem vzniku této Obchodní sítě Realitní společnosti České spořitelny je napojení na jednotnou databázi, která umožňuje mít kompletní nabídku z celé České republiky na jednom místě. Na každém hypotečním centru je k dispozici realitní makléř, který je schopen poskytnout veškeré informace o našich nabízených nemovitostech a zajistit jejich financování ve spolupráci s hypotečním poradcem. Tímto nabízíme našim klientům komplexní služby pod jednou střechou. Hypoteční centrum je další prodejní místo Realitní společnosti České spořitelny, v Praze máme 6 poboček, což nás řadí na největší Realitní kancelář na pražském trhu.

Realitní společnost České spořitelny se specializuje na rezidenční bydlení

Kompletní nabídku nemovitostí naleznete na stránkách Realitní společnosti České spořitelny [nové okno].

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku


Pobočky se směnárnou

Kontakty

Infolinka: 800 207 207


Facebook České spořitelny Twitter YouTube


Kurzovní lístky

Aktuální k: 26.9.2017
Kurz měny: deviza - střed
EUR 26,030 - -0,04%
USD 21,902 + 0,74%

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster