Osobní finance

Naše hypotéka vám padne jako ulitá - sami si určíte, kolik a kdy budete splácet. A když budete chtít, splácení hypotéky si odložíte.

Splácejte podle sebe

 • Zvýhodněná úroková sazba
  Budete-li splácet hypotéku ze svého aktivně využívaného Osobního účtu České spořitelny, získáte slevu na úrokové sazbě ve výši 0,5 %. 
 • Jednoduché vyřízení bez zbytečných poplatků
  Hypotéku získáte bez poplatku za vyřízení.
 • Vy rozhodujete, jak bude hypotéka vypadat
  Navolíte si služby, které opravdu využijete, průběžně si je budete doplňovat o nové či rušit ty, o které již nemáte zájem. Navíc pro vás při koupi bytu máme připraveno on-line ocenění zdarma.
 • Sami si určíte výši splátek
  Splácení můžete přerušit, odložit a také si změnit výši splátek. Po vyčerpání úvěru můžete odložit splátky až o tři měsíce, v průběhu splácení pak můžete vždy po 12 pravidelných měsíčních splátkách snížit nebo zvýšit výši splátky až o 30 % či přerušit splácení až na tři měsíce. Všechny tři možnosti zahrnuje služba Variabilita splátek.
 • Možnost mimořádných splátek
  Po každých 12 pravidelných splátkách máte možnost vložit mimořádnou splátku ve výši 20 % částky úvěru.
 • Výhodné podmínky také pro výstavbu
  Hypotéka České spořitelny poskytuje jednoduché a komfortní čerpání bez faktur na váš účet, čerpání až do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti a až 500 tisíc korun nad aktuální hodnotu zástavy na začátku výstavby.

Přijďte na naši pobočku [nové okno] nebo navštivte Hypoteční centrum České spořitelny. Naši hypoteční specialisté vám rádi představí všechny možnosti a poradí. Více informací získáte na bezplatné informační lince 800 207 207 .