Osobní finance

Prokopský vrch

Identifikační údaje projektu

Jméno projektu: Prokopský vrch
Adresa projektu: ul. Jeremiášova, Praha 13 - Stodůlky
Počet bytů: 148
Počet domů: 1
Lokalita: Praha 13 - Stodůlky
www.prokopskyvrch.cz [nové okno]

Developer, investor

RS development - logo

RS development s.r.o. / RS nemovitosti s.r.o.
Adresa: Štefánikova 18/25, 150 00 Praha 5
Email: info@prokopskyvrch.cz
Telefonní čísla: 257214063 - 65
IČO: 26722224
www.rsdevelopment.cz [nové okno]

Prodejce a marketing

RS development s.r.o.
Adresa: Štefánikova 18/25, 150 00 Praha 5
Email: info@prokopskyvrch.cz
Telefonní čísla: 257214063 - 65
www.rsdevelopment.cz [nové okno]

Lokalita

Celá lokalita Prahy 13, je svou vybaveností předurčena pro pohodlný a plnohodnotný městský život svých rezidentů s přírodou jako na dlani. 

Prahu 13 vnímáme jako atraktivní a v současnosti dynamicky se rozrůstající lokalitu. Na jedné straně nabízí komplexní a lety budovanou občanskou vybavenost, na straně druhé relaxační prostředí Prokopského a Dalejského údolí a nově vybudovaného centrálního parku.

V docházkové vzdálenosti od projektu Prokopský vrch lze nalézt pestrou škálu obchodů i služeb. A blízkost školek, základních a středních škol nabízí dětem komfort vzdělání bez dlouhého dojíždění.

Samostatná kapitola je přírodní rezervace Prokopské a Dalejské údolí. Přírodní prostředí s naučnými stezkami nabízí nepřeberné množství aktivit jak pro sportovce, tak pro rodiny s dětmi. Stačí se jen rozhodnout, ujít pár kroků a Prokopské a Dalejské údolí vám bude ležet u nohou.

Pokud zatoužíte po návštěvě centra města bez použití auta, máte možnost využít MHD nebo metro trasy B stanice Lužiny, které Vás tam přepraví do 15min. Opačným směrem se do několika minut dostanete jak na dálnici D5, tak na Ruzyňské letiště.

Popis budovy

 Prokopský vrch Prokopský vrch

V projektu Prokopský vrch se bude nacházet 148 bytových jednotek typově 2+kk až 4+kk. 6 bytů v 8 a 9.NP je navrženo jako mezonetové - ve dvou podlažích. Ke každému bytu bylo přiděleno vlastní parkovací stání.

V domě bude vyprojektováno i 37 ateliérů situovaných po celé budově, které budou vybaveny a provedeny ve standardech bytových jednotek.  Celý bytový dům bude rozdělen do čtyř sekcí A, B, C a D, přičemž každé dvě sekce budou mít společnou recepční službu a vstup do objektu.

V parteru objektu se bude nacházet komerční prostor pro obchody, služby a sportovní aktivity.

Ve třech podzemních podlažích budou umístěna garážová stání a technické zázemí pro dům.

Bytový dům Prokopský vrch je projektován jako základní hmota o jedenácti nadzemních podlažích. Ve východní části vystupuje z této základní hmoty věž do výšky sedmnáctého nadzemního podlaží a tvoří při ulicích Archeologická a Jeremiášova přirozenou dominantu lokality.

Prokopský vrch

Termíny výstavby

Zahájení výstavby: podzim/2007
Ukončení výstavby: jaro/2009

Ceník a přehled bytů

Přehled a ceník bytů [nové okno] najdete na stránkách projektu.