Osobní finance

Developerský projekt „PROSEK PARK IX“

Identifikační údaje projektu

Jméno projektu: Prosek Park IX
Adresa projektu: Praha 9 - Střížkov
Počet bytů: 102 (ve dvou domech D4 a D5)
Lokalita: Praha
http://www.finep.cz/cs/prosek-park-IX/nove-byty [nové okno]

Developer, investor

Jméno developera/investora: FINEP CZ a. s.
Adresa: Václavské náměstí 1, 110 00 Praha 1
Email: info@finep.cz
Telefonní číslo: 800 500 506
IČO: 26503387

Popis lokality

Poznejte krásy nových bytů a okolí projektu Prosek Park od společnosti FINEP. Máte rádi přírodu? Rádi si jdete zaběhat? Jste milovníci golfu? Chcete mít vše blízko? Možná zjistíte, že bydlení v nových bytech Prosek Parku nabízí víc, než byste čekali.

Popis projektu

Prosek Park IX je zatím poslední etapou oblíbeného bytového projektu v lokalitě pražského Proseku. Devátá etapa naváže ve své jižní části na dokončenou I. etapu a v severní části na VI. etapu. Představuje moderní byty špičkové evropské kvality, které se nachází 3 minuty chůze od stanice metra „C“ Střížkov. S ohledem na bohatou občanskou vybavenost, sportovní a kulturní příležitosti v lokalitě a vynikající dostupnost centra je vhodný pro rodiny s dětmi, mladé páry i tzv. singles.


Ostatní informace

Svobodná hypotéka České spořitelny Vám nabízí volnost v nastavení i ve splácení. Pomocí služby Variabilita splátek si můžete dle své aktuální finanční situace snížit nebo zvýšit výši splátek až o 30 % či přerušit splácení až na 3 měsíce, a splátky si můžete dokonce odložit i přímo na začátku hypotéky. Díky službě Mimořádné splátky poté získáte možnost vložit jednou ročně mimořádnou splátku ve výši až 20 % částky úvěru. Zároveň nemusíte hned prodávat staré bydlení, abyste měli na nové, ani ho předčasně opouštět či se stěhovat do rozestavěného. Díky Svobodné hypotéce máte dva roky na to, abyste vše vyřešili.


Ceník bytů

Ceny jednotlivých bytů naleznete na webových stránkách http://www.finep.cz/cs/prosek-park- IX/nove-byty [nové okno]