Osobní finance

Bytové domy Slaný

Identifikační údaje projektu

Jméno projektu: Bytové domy Slaný
Adresa projektu: Slaný, Lokalita Na Dolíku

Počet bytů: 80
Počet domů: 8
Lokalita: Na Dolíku
www.bytyslany.cz [nové okno]

Developer, investor

NACHMAN s.r.o. - logo

NACHMAN s.r.o.
Duchcovská 899/2
41501 Teplice
e-mail: info@bytyslany.cz
tel. 739202000

Prodejce a marketing

MERKURIA CZ
Kynského 129
Slaný
e-mail: info@bytyslany.cz
tel. 777338818, 777334497
www.merkuria.cz

Lokalita

Místo projektu je Královské město Slaný, lokalita Na Dolíku, jihozápadní mírný svah. Přímo na hranici pozemku jsou umístěné obousměrné zastávky MHD a zastávka autobusové linky Slaný - Praha. Dostupnost do 10 minut na rychlostní komunikaci R7 Praha - Chomutov (a dále Německo - Chemnitz).

Bytové domy Slaný - obrázek Bytové domy Slaný - obrázek

Celkem 8 samostatných objektů o 4 NP s výtahem, z toho 68 bytů má terasu či předzahrádku. V každém objektu je pouze 10 bytů o velikosti 57 až 120 m2, vlastní výtah, garážové stání v suterenu objektu a jižní orientace bytů doplňuje charakter  typu rezidenčního bydlení. Parková úprava se závlahou, uzavřený a osvětlený areál se správcem a vlastním dětským hřištěm a poskytne svým budoucím obyvatelům klidné prostředí i dostatek soukromí a bezpečí. Lokalita Na Dolíku je blízko centra, napojena na veškeré služby, které město nabízí, na dohled je k dispozici supermarket a pouze několik minut chůze je sportovní zázemí. Nový moderní akvapark, zimní stadion s celoročním ledem, basketbalová hala, bowling a squash, několik fotbalových hřišť a nové letní koupaliště. Ve Slaném je kvalitní životní prostředí i vynikající dosažitelnost nákupních center v Praze např. Metropole Zličín nebo Obchodní centrum Šestka.

Bytové domy Slaný - obrázek Bytové domy Slaný - obrázek

Byty jsou vhodné i pro denní dojíždění do Prahy. Do 25 minut je dosažitelné metro v Dejvicích či na Zličíně. Vzhledem k ceně bytů (29 -32 tis./m2) je to výhodou pro ty, kteří pracují v Praze, ale nemají možnost nebo nechtějí nést náklady dojíždění z větších vzdáleností či podstatně vyšší investici do bydlení v Praze. Více na www.bytyslany.cz [nové okno].

Termíny výstavby

Zahájení výstavby: 3/2007

Ukončení výstavby:
1.etapa (40 bytů) 4-5/2008
2.etapa (40 bytů) 11-12/2008

Ceník

Kompletní ceník a přehled bytů [nové okno] najdete na stránkách projektu.