Osobní finance

Nový Jundrov

Identifikační údaje projektu

Bytové domy Brno Jundrov
oblast Optátovy a Lelkovy ulice

URL: http://www.jundrov.cz [nové okno]

obrázek - Nový Jundrov obrázek - Nový Jundrov

Developer, investor

Moravská stavební - INVEST, a.s.
Koliště 1912/13
60200 Brno

telefon: 545534350
fax: 545534350
email: ms-invest@ms-invest.cz
URL: http://www.ms-invest.cz [nové okno]

Moravská stavební - INVEST, a.s. patří mezi středně velké developerské firmy na českém trhu s nemovitostmi. Byla založena v roce 1998 za účelem výstavby bytů a rodinných domů. MS - INVEST, a.s. od svého založení úzce spolupracuje s Moravskou stavební a.s., která byla založena v roce 1996 a provádí veškerý servis k činnosti MS - INVEST, a.s.

Prodejce a konzultace

Moravská stavební - INVEST, a.s.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
telefon: +420 545 534 400
mobil: +420 724 109 090
email: smrcka@ms-invest.cz

Popis lokality a projektu

Projekt Nový Jundrov nabízí 55 nadstandardních rezidenčních bytových jednotek ve dvou nízkopodlažních bytových domech. Bytové domy jsou zasazeny do atraktivní lokality v klidné části Brna v blízkosti lesa s výhledem na brněnské panorama a okolní zeleň.

Velikost bytu si můžete vybrat od 38 m² - 140 m² s terasou, balkonem nebo zahradou o velikosti až 88 m².

Parkování je zajištěno díky dostatečnému množství parkovacích stání a garáží, které je možno k bytu zakoupit.

obrázek - Nový Jundrov obrázek - Nový Jundrov

Nový Jundrov poskytuje jak kvalitní přírodní prostředí, blízkost infrastruktury, dobré dopravní spojení i zázemí moravské metropole. Z hlediska současných preferencí zájemců o nové vlastnické bydlení patří tento typ lokalit, které nabízí klidné a komfortní bydlení jednoznačně mezi nejoblíbenější.

Je kladen důraz nejen na estetické ztvárnění a stylovost architektonického provedení, ale také na jeho soulad s okolním prostředím. Z mezonetových bytů se tak bude nabízet výhled na brněnské panorama, zejména na klidnou vilovou čtvrt Žabovřesky a z opačné strany pak do poklidné prolesněné krajiny.

Celkem tak v oblasti Optátovy a Lelkovy ulice vznikne padesát pět bytových jednotek situovaných do dvou bytových domů a celkově pojatých v rezidenčním stylu. Byty budou mít terasy, balkony či předzahrádky, které jen podtrhnou intimitu a příjemný charakter nové výstavby. Pokud jde o parkování je zajištěno prostřednictvím parkovacích stání nebo garáží. Pro ty, kdo preferují hromadnou dopravu je nedaleko k dispozici autobusová linka číslo 67.

Ceny a velikost bytů

Kompletní nabídku bytů [nové okno] najdete přímo na stránkách projektu. Financování zajišťuje Hypoteční centrum Brno.