Osobní finance

Rezidence Bílá Hora

Identifikační údaje projektu

Rezidence Bílá Hora - logo

http://www.bilahora-byty.cz [nové okno]

Developer

VHF Development s.r.o.
Na Přikopě 25, 110 00 Praha 1

Prodejce

BONUS PRAHA, spol. s. r.o.
Korunní Dvůr, Korunní 810/104, Praha 10 - Vinohrady

Lokalita a popis projektu

Půdorys stavby ve tvaru písmene U vytváří rozlehlý dvůr, který se otevírá k jihu a západu do poklidné ulice Na Břevnovské pláni. Na severní straně se táhne ulice Bělohorská, kde dům doplňuje uliční zástavbu a vzhledem k rušnému provozu jsou zde situovány dva 50 m2 velké komerční prostory. Většina bytů je pak umístěna do příznivých světových stran a vystavena po většinu dne slunečním paprskům. Oplocením celého objektu je zajištěna bezpečnost jeho obyvatel.

Rezidence Bílá Hora leží v oblíbené lokalitě ve východní části Bílé Hory nedaleko Malého Břevnova. Ačkoliv budova samotná stojí svou jednou částí k ulici Bělohorská, která slouží jako spojnice s centrem Prahy a zároveň i jako výpadovka ven z města, okolní krajina má velmi přírodní ráz. Na jihu se rozkládá Břevnovská pláň a zalesněné kopce, severně leží přírodní památka Obora Hvězda. Lokalita je proto ideální k procházkám do okolí třeba i s domácími mazlíčky, pro sportování a také pro vývoj dětí, které snadno najdou prostor pro svoje hry uprostřed bezpečného a zdravého prostředí.

V okolí Rezidence Bílá Hora nechybí instituce a zařízení potřebná k praktickému životu. Pár minut odsud leží například nemocnice Na Homolce a Fakultní nemocnice UK v Motole, základní škola Bělohorská je vzdálena pouze několik desítek metrů a sportovní vyžití nabízí nedaleký Sokol Bílá Hora nebo tenisové kurty Dukla. Pro romantické vycházky do okolí je ideální rozlehlá Obora Hvězda.

Rezidence Bílá Hora Rezidence Bílá Hora

Ceny bytů

  • čtyřpodlažní objekt nabízí celkem 27 bytových jednotek
  • velikosti 1+kk až 3+kk / 44 až 100 m2
  • vybrané byty mají balkon nebo terasu

Dispozice a ceny bytů [nové okno] si můžete stáhnout na stránkách projektu.

Rezidence Bílá Hora Rezidence Bílá Hora

Více informací získáte v Hypotečním centru Praha 4.