Osobní finance

REZIDENCE KAMIONKA - TŘINEC

Identifikační údaje projektu

Jméno projektu:     Rezidence Kamionka
Adresa projektu:    ul. Požárnická, Třinec
Počet bytů:             84
Počet domů:           16   
Lokalita:                 Třinec - Kamionka
www adresa projektu:   www.kamionka.cz [nové okno]

  

Developer, prodejce a marketing:

Jméno developera/investora: CERE Invest Kamionka s.r.o.
Adresa:sídlo:  Filmařská 1153/19, 152 00  Praha 5
              kancelář: nám. Svobody 528, 739 61  Třinec
Telefonní čísla: +420 734 862 996, +420 734 262 425, +420 558 987 338
IČO: 278 26 619
www stránky developera/prodejce: www.kamionka.cz [nové okno]
E-mail: info@kamionka.cz, kamionka@cereinvest.cz

Generální dodavatel stavby

Jméno dodavatele: AQUATING, spol. s r.o.
Adresa: Hviezdoslavova 7, 917 01  Trnava, Slovensko
Tel: +420 33 551 63 72
E-mail: aquating@aquating.sk
IČO: 36221953
www stránky dodavatele: www.aquating.sk [nové okno]

Jméno dodavatele: STRABAG a.s
Adresa: Na Bělidle 198/21, 150 00  Praha 5
Tel: +420 602 537 418
E-mail: strabag.ostrava@strabag.com
IČO: 60838744
www stránky dodavatele: www.strabag.cz [nové okno]  

Popis lokality

Projekt je zasazen do místní části Třince – Lyžbice zvané Kamionka. Lokalita je obklopena Těšínskými Beskydami, dostatek zeleně a míst pro vycházky za přírodou je tedy nadosah. Nabízí také širokou paletu volnočasových aktivit a sportovního vyžití. Okolí Třince je pověstné svou tradiční kulturou, kterou ocení opravdu každý. Třinec je významným kulturním a průmyslovým centrem regionu. V historickém městě naleznou obyvatelé veškerou občanskou vybavenost, spolu se širokou nabídkou kulturních a volnočasových aktivit. Rodiny s dětmi zde naleznou dostatek škol všech stupňů a také dostatek center volného času pro své potomky. Jednoduše řečeno Rezidence Kamionka nabídne domov všem, kteří hledají klidnou oblast s dobrou dopravní dostupností jak do přírody, tak do rušného města, na své si přijdou i nároční sportovci a milovníci kultury.

Popis budovy

Rezidenční komplex se skládá z 16 vilových domů se čtyřmi a osmi byty. Bytové domy mají moderní půdorysné řešení vzhledem k požadavkům dnešní doby. Každý dům je samostatně oplocen a zajišťuje obyvatelům dostatečné soukromí a bezpečí. Vysoký stupeň bezpečnosti každého bytu zajišťuje elektronický zabezpečovací systém. V ceně bytu kromě podílu na zahradě je parkovací stání a podíl na zahradním domku s kójí, která nahrazuje sklep. Zahradní domek rovněž skýtá posezení pro obyvatel e domu. Ke každému bytu náleží lodžie.  

Kamionka  Kamionka

V 16 vilových domech je navrženo 84 bytů o velikosti 54 až 116 m2 v dispozicích 2+kk, 3+kk, 4+kk. Kromě bytů klasických dispozic najdete ve větších vilových domech i 10 bytových jednotek mezonetového typu s lodžiemi. Rozmanitost dispozic všech bytů ukazuje zajímavé možnosti prostorového uspořádání jednotlivých bytů, které odpovídá potřebám moderního bydlení. V ceně každého bytu jsou zahrnuty služby bytového designéra, který klientům poradí s výběrem nábytku a dispozičním řešením.

Provedení standardů bytů je ve vyšší střední třídě osvědčených značek. Samozřejmostí jsou kvalitní plastová okna francouzského typu, vstupní protipožární dveře, plovoucí laminátové podlahy, interiérové dveře s obložkami a kvalitní keramická dlažba. Koupelny mají kvalitní keramické obklady a koupelnovou sanitu značky KOLO dále otopné žebříky bílé barvy. Topení je zajišťováno centrálně pro celý dům, v bytech jsou umístěny deskové radiátory bílé barvy. Všechny pokoje jsou vybaveny TV zásuvkami a zásuvkami telefonní linky. Každý byt má domácí telefon a elektronickým vrátným. K zajištění bezpečnosti je každý byt vybaven elektronickým zabezpečovacím systémem s připojením na pult centrální ochrany a výjezdovou skupinu. Na základě individuální smlouvy s externí firmou bude mít každý byt zajištěn správu a údržbu nemovitostí.

 

Kamionka   Kamionka Kamionka

Termíny výstavby

Zahájení výstavby: 2.4.2012
Ukončení výstavby: březen 2013 – 1. fáze (2 domy)
                                květen 2013 – 1. fáze (2 domy)

Ceník 

Ceník - Kamionka [nové okno]