800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Kreditní nálepka

Kreditní karta ve formě nálepky pro nejrychlejší způsob placení vždy po ruce

Vyrazte ven jen tak s rukama v kapsách a nezatěžujte se nošením peněženky. Nálepku jednoduše umístíte například na telefon, klíčenku nebo něco jiného a můžete vyrazit na nákupy.

Kreditní nálepka Vám uvolní ruce. Tak si tu svobodu užijte!

Rychlé a jednoduché placení

  • Vydáváme jako dodatkovou kartu ke všem soukromým kreditním kartám ČS:  Kreditní kartě, Kreditní kartě Odměna ČS, Kreditní kartě World ČS, Kreditní kartě Visa Infinite [nové okno], Kreditní kartě Kooperativa/Kapitol, Chytré kartě ČS, Chytré kartě Gold ČS a Penzijní kartě ČS

Kreditní nálepka má spoustu výhod

  • Peněženku můžete nechat doma - v obchodech zaplatíte pouhým přiložením nálepky k platebnímu terminálu. Do 500 Kč nezadáváte PIN, nad 500 Kč potvrzujete platbu zadáním PIN. Můžete ji použít na jakémkoliv terminálu v ČR i v zahraničí, který akceptuje bezkontaktní platby.
  • Na internetu jak jste zvyklí - veškeré údaje potřebné k platbě najdete na nálepce a v dopisu, ve kterém jste nálepku obdrželi. Díky službě 3D Secure se jedná nejbezpečnější způsob platby. 
  • K výběru hotovosti při placení nákupu -  tzv. cash back. Pokladní můžete při placení nákupu bezkontaktní nálepkou alespoň za 300 Kč požádat o hotovost až 1500 Kč. 

TIP pro vás:

Při žádosti o kartu si buď zvolíte převzetí stejného PINu jako u vaší kreditní karty, nebo si zažádáte o jiný PIN pro kreditní nálepku.

kreditni_predni.png nalepka_kreditni.png
přední strana nálepka


Kde ji používat?

Od vaší první ranní kávy do vašeho pozdního taxi domů.

Pořiďte si kreditní nálepku

Zavolejte zdarma na 800 207 207, navštivte naši pobočku nebo e-shop České spořitelny.

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster