800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

15.6.2017
Letní dovolená počesku: nejvíc vyrážíme autem po krásách naší země. Sbalíme se i do igelitky, hlavně nesmí chybět plavky   

Letos v létě bude dovolenkovat asi 75 % Čechů, nejčastěji jsou to mladí a rodiny. Obvykle vyrazí na jednu či dvě letní dovolené s tím, že je stráví v tuzemsku. Do světa se chystá asi jen třetina české populace, většinou ke Středozemnímu moři. Chorvatsko, Slovensko, Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, to jsou nejčastěji zmiňované destinace, kam Češi letos zamíří.

14.6.2017
S Friends 24 lidé nejvíce platí za jídlo a dárky, frčí i platby za společný drink   

Česká spořitelna vylepšila aplikaci Friends 24, přes kterou mohou majitelé chytrých telefonů, kteří mají účet u České spořitelny, posílat částky svým známým (klientům i neklientům banky) rychle a bez nutnosti znát číslo účtu příjemce. Aplikace letos oslavila první narozeniny a dostala k nim nový vzhled.

12.6.2017
Česká spořitelna je jedničkou na hypotečním trhu a nově zlevňuje hypotéky   

České spořitelně se letos v hypotékách daří, za 1. čtvrtletí 2017 spořitelna poskytla hypotéky v objemu 17,5 mld. Kč, což je meziroční nárůst o 61 %. Tržní podíl banky vyskočil o sedm procentních bodů na 33 % a stala se tak lídrem českého hypotečního trhu.

31.5.2017
Erste Private Banking se již deset let stará o movité klienty. Úspěšnou dekádu slaví historicky první marketingovou kampaní   

V současnosti je EPB preferovaným správcem majetku ve střední Evropě, působí v šesti zemích a poskytuje mezinárodní servis v oblasti správy investic a finančních služeb. Výhodou je i možnost synergií v rámci skupiny Erste, která v privátním bankovnictví spravuje 17 mld. Eur. V České republice EPB spravuje 60 mld. Kč.

31.5.2017
Česká spořitelna provede světem financí i ty nejmenší   

Zdravý vztah k penězům je dobré budovat už od mala. Cíl je jednoduchý, děti si musejí uvědomit jejich hodnotu. Česká spořitelna nabízí celou řadu produktů, které mohou rodiče svým ratolestem pořídit, aby se s financemi naučily hospodařit co nejdříve a ne až s první výplatou.

19.5.2017
Česká spořitelna slučuje vedení nadací   

Novým ředitelem Nadace České spořitelny je od 1. května 2017 Ondřej Zapletal, který je od 1. března 2017 také novým ředitelem Nadace Depositum Bonum. Zároveň mají obě nadace České spořitelny nově jednotnou správní a dozorčí radu.

11.5.2017
Česká spořitelna nabízí Stock Small Caps: umožní investovat do firem, které změní budoucnost   

Na začátku května 2017 spustila Česká spořitelna prostřednictvím Erste Asset Management nový akciový fond Stock Small Caps, který je vhodný pro dlouhodobé investice na pět a více let.

5.5.2017 - 07:40
V 1. čtvrtletí 2017 se konsolidovaný čistý zisk České spořitelny meziročně zvýšil o 4,5 % na 3,5 mld. Kč   

Česká spořitelna vykázala k 31. březnu 2017 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 3,5 mld. Kč. Čistý zisk za stejné období roku 2016 činil 3,4 mld. Kč.

27.4.2017
Svátky zamilovaných: na Valentýna spíš utrácíme, 1. května se z nás stávají romantici   

Na Valentýna zaplatili lidé v Česku kartou za květiny celkem 595 tis. Kč, zatímco na 1. května jen 325 tis. Kč. Když se podíváme konkrétně na mladé, pak nejštědřejší jsou v květnu mladí muži na Jihovýchodě a ve Středních Čechách, kteří za květinu utratí v průměru 289 Kč, respektive 286 Kč.

26.4.2017
Česká spořitelna uvádí na trh zvýhodněné financování pro veřejný sektor   

Česká spořitelna uvádí na trh nové zvýhodněné úvěry pro veřejné korporace, města, obce a další klienty z veřejného sektoru. S podporou Rozvojové banky Rady Evropy (CEB) začíná spořitelna nabízet se zvýhodněnou úrokovou sazbou financování projektů v oblasti ochrany životního prostředí a zlepšování životních podmínek v městských a venkovských oblastech.

25.4.2017
Akcionáři na valné hromadě České spořitelny rozhodli o dividendě 76 Kč na akcii   

Akcionáři České spořitelny dnes na řádné valné hromadě schválili rozdělení zisku za rok 2016, účetní závěrky za rok 2016 a výplatu hrubé dividendy ve výši 76 Kč na jednu akcii. Celkově tak bude letos na dividendách vyplaceno 11,552 mld. Kč.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster