800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

12.10.2016
Odvahu je potřeba ocenit: Nadace České spořitelny vyhlašuje 3. ročník Ceny Floccus   

Překonat bariéry, které lidem do cesty staví stáří, mentální postižení nebo drogová závislost, chce odvahu. Tu již potřetí ocení Nadace České spořitelny prostřednictvím Ceny Floccus organizacím a jednotlivcům, kteří tyto znevýhodněné skupiny lidí podporují.

10.10.2016
Česká spořitelna pomáhá městu Hostinné revitalizovat Labský mlýn a další dva objekty   

Česká spořitelna pomáhá městu Hostinné nalézt spolehlivého partnera, který by se podílel na obnově několika nevyužívaných a chátrajících nemovitostí. Potenciální partner může být developer či investor, který si vybranou nemovitost buď koupí, nebo dlouhodobě pronajme.

6.10.2016
Klienti mají poslední tři měsíce na výběr peněz z anonymních vkladních knížek. Jejich výplata skončí na konci roku 2016.   

Vklady z anonymních vkladních knížek si mohou klienti vybrat naposledy 31. prosince 2016. Podle zákona o bankách skončila na konci roku 2002 platnost anonymních vkladních knížek a banky tak po tomto datu již nesměly dále úročit ani vydávat nové anonymní vkladní knížky.

5.10.2016
Průzkum finanční gramotnosti ČS: Češi se o finance příliš nezajímají, ale většinou jednají obezřetně, mladí znají cenu iPhonu, ale chleba ne   

Z dlouhodobého průzkumu finanční gramotnosti, který pro Českou spořitelnu provedla společnost Millward Brown letos v létě, vyplývá, že nejvíce finančně gramotní jsou lidé kolem 40 let. Mladší teprve sbírají zkušenosti a starší naopak již ztrácejí zájem se v této oblasti vzdělávat.

4.10.2016
Česká spořitelna pomáhá sociálním podnikům a neziskovám růst   

Česká spořitelna spustila program sociálního bankovnictví před rokem a orientuje se především na firmy se sociálním přesahem a neziskové organizace. Nabízí jim speciální péči, financování a pozornost, aby mohly dále růst a rozšiřovat své služby a pracovat na trvalé udržitelnosti.

3.10.2016
Poradci ČS Plus Stavební spořitelny České spořitelny nabídnou produkty a služby klientům v terénu   

K 1. červnu 2016 spolupracuje Stavební spořitelna České spořitelny (SSČS) se 180 poradci a do konce roku 2018 plánuje síť rozšířit o dalších 250. Poradci budou dostupní především pro klienty, kteří preferují osobní přístup v čase a místě, který si sami určí.

27.9.2016
ČS nemovitostní fond kupuje nejvyšší budovu v Praze - City Tower   

Nejstarší a největší podílový nemovitostní fond na českém trhu, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, koupil na konci září administrativní budovu City Tower, v Praze na Pankráci.

26.9.2016
Objem hypoték České spořitelny překonal rekordní hranici 200 mld. Kč   

Nízké úrokové sazby a s tím spojené oživení realitního trhu rekordně zvýšily zájem klientů o úvěry na bydlení. Objem portfolia hypoték České spořitelny překonal hranici 200 mld. Kč.

12.9.2016
Průhledná kreditka přináší jednoduchý výpočet úroku i bezúročné období u výběru z bankomatu   

Nová Kreditní karta nahrazuje všechny současné kreditní karty v portfoliu České spořitelny s výjimkou kreditní nálepky a kreditní karty Visa Infinite.

12.9.2016
Grant Nadace České spořitelny nakopne SANANIM k sociálnímu podnikání. Podporu získalo dalších 15 organizací   

V České republice má 47 700 lidí vážný problém s drogovou závislostí a jejich počet stále narůstá. Přestože programy neziskových organizací, které se tomuto problému věnují, prokazují i 60 až 70% úspěšnost, finance na svou činnost shánějí jen stěží. Mezi donátory patří Nadace České spořitelny, která svým grantovým programem letos podpoří 15 projektů neziskových organizací, z toho pět se zaměřuje právě na problémy prevence či řešení drogové závislosti.

1.9.2016
ČS nemovitostní fond prodává areál Barbican   

Nejstarší a největší podílový nemovitostní fond na českém trhu, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, prodal na konci letošního srpna logistický areál Barbican v Praze.

1.9.2016
Marketing České spořitelny povede Monika Hovorková   

Novou šéfkou marketingu České spořitelny bude od 1. září 2016 Monika Hovorková.

31.8.2016
Česká ekonomika prosperuje mezi zeměmi EU na jedničku   

Česká ekonomika nemá, na rozdíl od řady jiných v EU, závažné fiskální a makroekonomické nerovnováhy a fatální strukturální poruchy. To potvrzuje vyhodnocení Evropského semestru za rok 2016 a specifická doporučení, které zpracovala Evropská komise a přijala Rada EU.

31.8.2016
Analytický tým České spořitelny posílí uznávaný ekonom Petr Zahradník a Michal Skořepa   

Od 1. září 2016 se do České spořitelny po čtyřech letech vrací ekonom Petr Zahradník, analytik a ekonomický expert specializující se na problematiku Evropské unie. Před lety v bance sestavil tzv. EU Office. V půlce září spořitelní analytický tým posílí také Michal Skořepa, který do banky přijde z ČNB.

25.8.2016
Koupě bytu na investici se podle Realitní společnosti České spořitelny stále vyplatí   

Aktuální situace na realitním trhu je stále ještě příznivá pro nákup bytu jako investice. „Sazby hypoték se i v roce 2016 drží na historickém minimu.

24.8.2016
Veřejnost rozhoduje, která neziskovka může získat až 70 000 Kč   

Ode dneška až do 7. září může veřejnost hlasovat pro charitativní projekty, které v rámci čtvrtého ročníku Grantového programu Nadace České spořitelny mohou získat až 70 000 Kč.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster