800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

14.9.2017
Spot České spořitelny o profesoru Vojtovi skóroval na festivalu kreativity Clio Awards   

Letos na jaře představila Česká spořitelna svůj nový komunikační koncept "Když ve vás někdo věří, dokážete víc." První spot, který líčí emotivní příběh dětského neurologa a terapeuta profesora Václava Vojty, bodoval už v Cannes Lions. Teď získává bronzovou medaili na jednom z nejprestižnějších mezinárodních festivalů kreativity Clio Awards, a to v královské kategorii filmu.

15.8.2017
Hypotéku v ČS vyřídíte i bez návštěvy pobočky; se vším klientům poradí osobní hypoteční specialista   

Od letošního léta mají všichni zájemci o hypotéku možnost vyřídit si financování bydlení, aniž by museli do pobočky. Nově si totiž kromě refinancování stávajícího úvěru mohou vyřídit online i nový hypoteční úvěr.

9.8.2017
ČS nemovitostní fond investuje v Polsku. Koupil budovu za 3 mld. Kč   

Nejstarší a největší podílový nemovitostní fond na českém trhu, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, koupil začátkem srpna administrativní budovu Poximo I ve Varšavě.

4.8.2017 - 07:30
Konsolidovaný čistý zisk České spořitelny dosáhl v 1. pololetí 2017 výše 7,7 mld. Kč   

Česká spořitelna vykázala k 30. červnu 2017 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 7,7 mld. Kč.

25.7.2017
Ozvěny Meltingpotu, unikátní dance point i wi-fi zdarma: tím vším žily Colours of Ostrava s Českou spořitelnou   

V neděli skončil letošní ročník hudebního festivalu Colours of Ostrava. Česká spořitelna, jeho generální partner, zde měla pro všechny milovníky hudby přichystanou zábavně-relaxační Modrou zónu ČS. Zóna České spořitelny se představila ve zcela novém kabátě, s večerním videomappingem na hlavním stanu a wi-fi pro všechny zdarma.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster