800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

3.2.2017
ČS nemovitostní fond kupuje Park One – sídlo Amazonu v Bratislavě   

Nejstarší a největší podílový nemovitostní fond na českém trhu, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, koupil na konci ledna administrativní budovu Park One v Bratislavě.

1.2.2017
Analytici České spořitelny: konec kurzového závazku ČNB je na spadnutí, dovolené ale nezlevní   

Konec kurzového závazku České národní banky se blíží. Podle odhadů analytiků České spořitelny je mezi členy bankovní rady proexitová nálada a bankovní rada tak může učinit už v dubnu 2017.

1.2.2017
Analytici České spořitelny: Nová bankovní rada je naladěná na exit   

Konec kurzového závazku České národní banky je na spadnutí. Podle odhadů analytiků České spořitelny je mezi členy bankovní rady proexitová nálada a bankovní rada tak může učinit už v dubnu 2017.

24.1.2017
Česká spořitelna představuje e-Inkaso, rychlejší a pohodlnější verzi klasického inkasa o jednom kroku   

Inkaso je běžně využívaná metoda pro opakované platby, kdy si společnost na základě souhlasu s inkasem strhává z účtu klienta předem dohodnuté platby.

23.1.2017
Odvahu pomoci druhým ocenila již potřetí Cena Floccus Nadace ČS   

„Drtivá většina laureátů Ceny Floccus by asi nesouhlasila s tím, že jsou výjimeční, ale oni jsou. A právě takové inspirativní vzory chce naše Cena Floccus vyzdvihnout, protože takové lidi Česko potřebuje: odvážné, odhodlané, přesvědčené a přesvědčivé. Jsou to lidé, kteří nehledí na to, zda jim jejich činnost vynese popularitu, prostě dělají správnou věc," vyzdvihuje laureáty v kategorii cena pro jednotlivce Klára Gajdušková, předsedkyně správní rady Nadace České spořitelny.

23.1.2017
Česká spořitelna ukončuje spolupráci se společností Fincentrum a podává na ni žalobu   

Česká spořitelna se rozhodla ukončit partnerství se společností Fincentrum, která byla jejím smluvním partnerem pro distribuci finančních služeb. Banka dospěla k tomuto rozhodnutí na základě opakovaného jednání této společnosti, které bylo v neprospěch České spořitelny nebo ji přímo poškozovalo.

23.1.2017
Česká spořitelna přichystala pro malé a střední firmy 100 milionů euro. Nabízí garance od finančních institucí EU firmám od start-upů až po středně velké společnosti   

Česká spořitelna uzavřela s Evropskou Investiční Bankou garanční smlouvu, která bude z 50 % pokrývat rizika z nových úvěrů poskytovaných inovativním malým a středním firmám. Nové úvěry dosáhnou hodnoty 100 milionů euro

19.1.2017
Obyvatelé Tábora mohou zaplatit nově za psa či za odpad přes E-fakturu   

„Kam jsem dal tu složenku na poplatek ze psů?“ „Už přišla složenka za komunální odpad?“ Starosti, které čas od času řeší mnozí z nás, mohou odpadnout obyvatelům města Tábor, kteří využívají elektronické bankovnictví České spořitelny. Díky službě E-faktura mohou začít klienti České spořitelny nově dostávat do svého internetového bankovnictví SERVIS 24 výzvy k uhrazení místních poplatků za psa či za svoz komunálního odpadu. Jednoduše a rychle mohou následně dané platby i provést.

10.1.2017
Česká spořitelna – penzijní společnost ukončila výplatu všech klientů zrušeného II. pilíře   

ČS penzijní společnost vyplatila klientům peníze z II. pilíře v celkovém objemu téměř 600 mil. Kč.

6.1.2017
Odvahu i finanční stabilitu vyzdvihne Cena Floccus, hlasovat může i veřejnost   

Překonat bariéry, které lidem do cesty staví stáří, mentální postižení nebo drogová závislost, chce odvahu. Tu již potřetí vyzdvihne Nadace České spořitelny prostřednictvím Ceny Floccus pro organizace a jednotlivce, kteří tyto znevýhodněné skupiny lidí podporují. Jedná se o stejné oblasti, v nichž dlouhodobě působí i Nadace ČS.

3.1.2017
Erste Premier vede od ledna Petra Ondrušová, šéfem Erste Private Banking je Tomáš Petr   

Od 1. ledna 2017 mají služby prémiového bankovnictví České spořitelny nové vedení. Manažerkou Erste Premier je Petra Ondrušová, Erste Private Banking vede Tomáš Petr. Oba dlouhodobě působili na manažerských postech v bance. Jiří Zelinka, který dříve vedl oba segmenty, odešel za novými projekty mimo banku.

29.12.2016
Česká spořitelna odkládá zvýšení hypotečních úroků, klienti tak mohou získat historicky nejnižší sazby až do poloviny ledna   

Česká spořitelna vychází vstříc klientům a prodlužuje termín, do kterého si mohou lidé zajistit hypoteční úvěr za výhodnější sazby.

27.12.2016
Už jen pár dní zbývá na poslední vklady na účty stavebního spoření a penzijního spoření. Kdy nejpozději je odeslat?   

Na nejvyšší možnou míru státního příspěvku nebo daňového odpočtu klienti dosáhnou, pouze pokud pošlou příslušnou částku včas, tedy do konce roku. Šanci mají i klienti, kteří nespoří pravidelně v průběhu roku. Mohou totiž zbývající sumu doplatit najednou.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster