800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

21.7.2016 - 12:30
Facebooková kampaň České spořitelny poslala děti z azylového domu na prázdniny   

První prázdninový den slíbila tisková mluvčí České spořitelny Kristýna Havligerová, že za každý lajk facebookovému příspěvku věnuje vybranému projektu 1 Kč a za sdílení 5 Kč.

15.7.2016 - 10:00
Česká spořitelna spojuje fanoušky a olympioniky v projektu Držíme palečky   

Existuje jen několik málo situací, kdy cítíme hrdost na to, že jsme Češi. Úspěchy našich sportovců ve světě jsou jednou z nich. A olympiáda asi tou největší příležitostí.

14.7.2016
S Českou spořitelnou mohou fanoušci cestovat do Ria bez starostí   

Česká spořitelna je i tentokrát oficiálním partnerem Českého olympijského týmu pro nadcházející olympijské hry v Riu. Partnera v ní ale najdou také její klienti, kteří vyrazí do Ria podpořit naše olympioniky.

8.7.2016
Klienti České spořitelny mohou pro svou neziskovku získat až 70 000 Kč   

Lidé s handicapy jako je mentální postižení obtížně hledají práci. Vhodné pro ně mohou být socioterapeutické dílny. A právě takové provozuje třeba pražská Dílna Gawain, která své prostory loni díky grantu Nadace České spořitelny zrekonstruovala.

7.7.2016
Euromoney Awards for Excellence 2016: Česká spořitelna se stala nejlepší bankou   

Česká spořitelna získala prestižní ocenění Euromoney Awards for excellence 2016 v kategorii nejlepší banka v České republice. Cenu každoročně uděluje odborný magazín Euromoney, který se specializuje na bankovní a kapitálové trhy.

23.6.2016
PLATBA 24 se rozrůstá. Přibyly stovky nových e-shopů   

Nakupujete rádi na internetu a chcete mít jistotu, že se v odeslané částce a dalších parametrech platby nespletete? PLATBA 24 od České spořitelny se o to postará.

15.6.2016 - 10:00
Česká spořitelna přijímá karty UnionPay   

Od června 2016 mohou držitelé karet UnionPay vybírat peníze z největší bankomatové sítě v České republice. Celkem 1 390 výběrových bankomatů České spořitelny totiž začíná akceptovat i karty UnionPay, které jsou nejrozšířenějšími platebními kartami v Číně.

7.6.2016 - 10:00
Vydejte se na dovolenou s Českou spořitelnou, bez poplatků a bez starostí   

Plánujete v letních měsících dovolenou v zahraničí? Ať už budou klienti odpočívat na pláži nebo objevovat světové metropole, Česká spořitelna jim bude spolehlivým partnerem.

3.6.2016 - 10:00
Peníze na klik České spořitelny pomohou vyřešit nečekané výdaje   

Podle informací Českého statistického úřadu si až 40 % domácností v České republice netvoří žádné finanční rezervy a následně má problém pokrýt nečekaný výdaj ve výši 10 000 Kč, který jim nabourá rodinný rozpočet.

2.6.2016
Sociální podnikání se nedá postavit pouze na nadšení, učí firmy akcelerátor Impact First   

“Xkrát jsem si myslel, že už to bude normální podnikání, a vždycky mi to sklouzlo do toho sociálna,” směje se Petr Steklý, první vítěz akcelerátoru Impact First.

2.6.2016 - 10:00
Pobočkovou síť České spořitelny povede Marek Blaha   

Vedení distribuční sítě České spořitelny nově povede Marek Blaha (35), který přichází z Allianz – Slovenské pojišťovny. Ve funkci nahradí Danielu Peškovou, která se i nadále bude soustředit na práci členky představenstva zodpovědné za retailové bankovnictví.

1.6.2016 - 15:00
Global Payments a CaixaBank dokončily společný podnik s Erste Group pro střední a východní Evropu   

Společnosti Global Payments, přední světový poskytovatel služeb v oblasti technologií pro zpracování plateb, a CaixaBank, největší španělská banka dle tržního podílu, oznámily dnes společně s Erste Group, předním poskytovatelem finančních služeb ve střední a východní Evropě, dokončení vzniku společného podniku.

1.6.2016 - 11:00
Bezpapírová banka: pobočky České spořitelny na Severní Moravě využívají biometrický podpis   

Na pokladnách v regionu Severní Morava klienti České spořitelny podepisují své dokumenty prostřednictvím biometrického podpisu.

1.6.2016 - 10:00
Česká spořitelna obhájila Cenu Zlaté koruny za společenskou odpovědnost, v soutěži bodovala i stavební spořitelna, penzijní společnost a investiční úvěr   

Finanční skupina České spořitelny zaznamenala v letošním ročníku soutěže Zlatá koruna čtyřnásobný úspěch.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster