800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

8.3.2017
Česká spořitelna přichystala 100 milionů eur pro středně velké firmy   

Sto milionů eur budou moci čerpat české firmy díky nejnovější smlouvě mezi Evropskou investiční bankou (EIB) a Českou spořitelnou. Investiční úvěry by měly být určeny zejména středně velkým firmám, které zaměstnávají až tři tisíce lidí. Při splnění podmínek je mohou čerpat i větší firmy či municipální klienti. Úvěry mohou být využity na projekty energetických úspor, využívání zdrojů obnovitelné energie, vědu a výzkum, či inovace.

7.3.2017
Nucené oslavy jsou pryč, ale kytice na MDŽ potěší   

Obdarovat ženu kyticí či dárkem k Mezinárodnímu dni žen není pasé. Z průzkumu, který pro Českou spořitelnu realizovala agentura Millward Brown, vyšlo, že 3/4 z oslovených vnímají tento svátek kladně. Ženy si ho užívají a těší je pozornost okolí. Nejde pouze o obdarovávání mezi mužem a ženou, ale o přání v rodině, kamarádce či kolegyním v práci.

6.3.2017
ČS nemovitostní fond slaví 10 let, plánuje expanzi do Polska a Maďarska   

ČS nemovitostní fond, který spravuje investiční společnost REICO České spořitelny, slaví v březnu desáté výročí svého založení. Za tu dobu investovali klienti do největšího a nejstaršího podílového nemovitostního fondu na českém trhu již 13,7 mld. Kč. Do budoucna fond analyzuje možnost rozšířit své akviziční aktivity na polský a maďarský trh.

2.3.2017
„Když ve vás někdo věří, dokážete víc": nový marketingový koncept ČS sází na image a příběhy klientů   

Na počátku stála myšlenka naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě. Toto poslání, které Česká spořitelna naplňuje již téměř 200 let, se odráží také v současné strategii banky, kterou nyní podpoří nový marketingový koncept.

28.2.2017 - 07:30
Konsolidovaný čistý zisk podpořený jednorázovými vlivy vzrostl o 8,1 % na 15,5 mld. Kč.   

Česká spořitelna vykázala k 31. prosinci 2016 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 15,5 mld. Kč. Čistý zisk za rok 2015 činil 14,3 mld. Kč. V meziročním porovnání se zvýšil o 8,1 %.

3.2.2017
ČS nemovitostní fond kupuje Park One – sídlo Amazonu v Bratislavě   

Nejstarší a největší podílový nemovitostní fond na českém trhu, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, koupil na konci ledna administrativní budovu Park One v Bratislavě.

1.2.2017
Analytici České spořitelny: konec kurzového závazku ČNB je na spadnutí, dovolené ale nezlevní   

Konec kurzového závazku České národní banky se blíží. Podle odhadů analytiků České spořitelny je mezi členy bankovní rady proexitová nálada a bankovní rada tak může učinit už v dubnu 2017.

1.2.2017
Analytici České spořitelny: Nová bankovní rada je naladěná na exit   

Konec kurzového závazku České národní banky je na spadnutí. Podle odhadů analytiků České spořitelny je mezi členy bankovní rady proexitová nálada a bankovní rada tak může učinit už v dubnu 2017.

24.1.2017
Česká spořitelna představuje e-Inkaso, rychlejší a pohodlnější verzi klasického inkasa o jednom kroku   

Inkaso je běžně využívaná metoda pro opakované platby, kdy si společnost na základě souhlasu s inkasem strhává z účtu klienta předem dohodnuté platby.

23.1.2017
Česká spořitelna přichystala pro malé a střední firmy 100 milionů euro. Nabízí garance od finančních institucí EU firmám od start-upů až po středně velké společnosti   

Česká spořitelna uzavřela s Evropskou Investiční Bankou garanční smlouvu, která bude z 50 % pokrývat rizika z nových úvěrů poskytovaných inovativním malým a středním firmám. Nové úvěry dosáhnou hodnoty 100 milionů euro

23.1.2017
Česká spořitelna ukončuje spolupráci se společností Fincentrum a podává na ni žalobu   

Česká spořitelna se rozhodla ukončit partnerství se společností Fincentrum, která byla jejím smluvním partnerem pro distribuci finančních služeb. Banka dospěla k tomuto rozhodnutí na základě opakovaného jednání této společnosti, které bylo v neprospěch České spořitelny nebo ji přímo poškozovalo.

23.1.2017
Odvahu pomoci druhým ocenila již potřetí Cena Floccus Nadace ČS   

„Drtivá většina laureátů Ceny Floccus by asi nesouhlasila s tím, že jsou výjimeční, ale oni jsou. A právě takové inspirativní vzory chce naše Cena Floccus vyzdvihnout, protože takové lidi Česko potřebuje: odvážné, odhodlané, přesvědčené a přesvědčivé. Jsou to lidé, kteří nehledí na to, zda jim jejich činnost vynese popularitu, prostě dělají správnou věc," vyzdvihuje laureáty v kategorii cena pro jednotlivce Klára Gajdušková, předsedkyně správní rady Nadace České spořitelny.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster