800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

26.9.2016
Objem hypoték České spořitelny překonal rekordní hranici 200 mld. Kč   

Nízké úrokové sazby a s tím spojené oživení realitního trhu rekordně zvýšily zájem klientů o úvěry na bydlení. Objem portfolia hypoték České spořitelny překonal hranici 200 mld. Kč.

12.9.2016
Průhledná kreditka přináší jednoduchý výpočet úroku i bezúročné období u výběru z bankomatu   

Nová Kreditní karta nahrazuje všechny současné kreditní karty v portfoliu České spořitelny s výjimkou kreditní nálepky a kreditní karty Visa Infinite.

12.9.2016
Grant Nadace České spořitelny nakopne SANANIM k sociálnímu podnikání. Podporu získalo dalších 15 organizací   

V České republice má 47 700 lidí vážný problém s drogovou závislostí a jejich počet stále narůstá. Přestože programy neziskových organizací, které se tomuto problému věnují, prokazují i 60 až 70% úspěšnost, finance na svou činnost shánějí jen stěží. Mezi donátory patří Nadace České spořitelny, která svým grantovým programem letos podpoří 15 projektů neziskových organizací, z toho pět se zaměřuje právě na problémy prevence či řešení drogové závislosti.

1.9.2016
ČS nemovitostní fond prodává areál Barbican   

Nejstarší a největší podílový nemovitostní fond na českém trhu, který obhospodařuje REICO investiční společnost České spořitelny, prodal na konci letošního srpna logistický areál Barbican v Praze.

1.9.2016
Marketing České spořitelny povede Monika Hovorková   

Novou šéfkou marketingu České spořitelny bude od 1. září 2016 Monika Hovorková.

31.8.2016
Analytický tým České spořitelny posílí uznávaný ekonom Petr Zahradník a Michal Skořepa   

Od 1. září 2016 se do České spořitelny po čtyřech letech vrací ekonom Petr Zahradník, analytik a ekonomický expert specializující se na problematiku Evropské unie. Před lety v bance sestavil tzv. EU Office. V půlce září spořitelní analytický tým posílí také Michal Skořepa, který do banky přijde z ČNB.

31.8.2016
Česká ekonomika prosperuje mezi zeměmi EU na jedničku   

Česká ekonomika nemá, na rozdíl od řady jiných v EU, závažné fiskální a makroekonomické nerovnováhy a fatální strukturální poruchy. To potvrzuje vyhodnocení Evropského semestru za rok 2016 a specifická doporučení, které zpracovala Evropská komise a přijala Rada EU.

25.8.2016
Koupě bytu na investici se podle Realitní společnosti České spořitelny stále vyplatí   

Aktuální situace na realitním trhu je stále ještě příznivá pro nákup bytu jako investice. „Sazby hypoték se i v roce 2016 drží na historickém minimu.

24.8.2016
Veřejnost rozhoduje, která neziskovka může získat až 70 000 Kč   

Ode dneška až do 7. září může veřejnost hlasovat pro charitativní projekty, které v rámci čtvrtého ročníku Grantového programu Nadace České spořitelny mohou získat až 70 000 Kč.

22.8.2016
Úvěry od České spořitelny teď ještě výhodněji: při řádném splácení odpustí až 15 splátek   

Lidé, kteří si u České spořitelny plánují vzít úvěr, se mohou těšit na ještě výhodnější podmínky než doposud. Banka k nově sjednaným úvěrům odpouští až 15 posledních splátek namísto dosavadních 12.

18.8.2016
Letošní olympiáda v Riu je s rozpočtem 11 mld. dolarů mezi 10 nejdražšími v historii   

Pořádání Olympijských her je snem všech světových metropolí, není to ale zrovna levná záležitost.

15.8.2016
Klienti České spořitelny již biometricky podepsali přes půl milionu dokumentů   

V polovině dubna mohli první klienti podepsat své dokumenty prostřednictvím biometrického podpisu a klientská dokumentace se již nemusela tisknout. Nyní již tak mohou učinit na 469 pokladnách ve 305 pobočkách po celé republice.

11.8.2016 - 10:30
Nejsme malá rodinná firma, jsme velká banka, láká nové posily v kampani Česká spořitelna   

“Jak se jmenuje moje pozice?” ptá se Stanislav. “Nazvi si ji, jak chceš,” odpovídá nadřízený. “Jaká je pracovní doba?” pokračuje. “Pracuj, kdy chceš. Stačí, když je hotovo, co má být hotovo.” I tak může vypadat přijímací pohovor, který dovedl Stanislava Gálika do České spořitelny.

5.8.2016 - 07:30
Konsolidovaný čistý zisk České spořitelny za 1. pololetí 2016 vzrostl o 12,5 % na 8,2 mld. Kč, růst úvěrů dále zrychluje   

Česká spořitelna vykázala k 30. červnu 2016 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 8,2 mld. Kč. Čistý zisk za 1. pololetí 2015 dosáhl 7,3 mld. Kč. V meziročním porovnání se zvýšil o 12,5 %.

4.8.2016
Půjčujete přátelům? O své peníze se už nemusíte bát, Friends 24 to vyřeší   

Zná to každý. Jdete se s kamarády bavit a najednou někomu z nich chybí hotovost. Bankomat není po ruce, karty neberou a vy mu v dobré vůli nějakou tu stovku půjčíte. A ruku na srdce, komu se někdy v životě nestalo, že by kamarád na tuhle přátelskou výpomoc zapomněl a peníze nevrátil? I proto přichází Česká spořitelna s revoluční aplikací do mobilních telefonů, která to vyřeší za vás. Jmenuje se Friends 24, spustíte ji na Androidu a iOS a je zdarma.

2.8.2016
Hypotéku u České spořitelny lze refinancovat online z pohodlí domova   

Příznivcům moderních technologií teď Česká spořitelna nabízí novou cestu, jak si pohodlně a rychle vyřídit refinancování hypotéky: online z pohodlí domova v jednoduché webové aplikaci.

1.8.2016
Spropitné nechávají téměř všichni Češi. Stejný model by ocenili i při přispívání na charitu   

Češi dokáží ocenit dobrý servis. Dýško nechávají například v restauracích, u kadeřníka, v autoservisu, ale i při nákupech v obchodech. Spropitné dává obsluze drtivá většina z nás (92 %), pouze necelá 2 % lidí nenechává dýško nikdy. Systém fungování spropitného by Češi ocenili také u darování peněz na charitu.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster