800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

8.12.2016
Podle magazínu The Banker je Česká spořitelna Bankou roku 2016 pro Českou republiku, ocenění sbírá i v dalších soutěžích   

Česká spořitelna získala už podeváté titul Banka roku 2016 pro Českou republiku v hodnocení prestižního magazínu The Banker. Stabilitu a finanční zdraví České spořitelny vyzdvihla zahraniční porota složená z generálních ředitelů a vedoucích pracovníků britských firem společně s redaktory měsíčníku, který vychází od roku 1926.

7.12.2016
Zásady zodpovědného půjčování platí i o Vánocích. Na co si dát pozor při nákupu dárků na splátky   

Vánoce bývají pro velkou část lidí finančně náročným obdobím. Větší investici představuje kromě dárků také pořízení vánočního stromku a slavnostního jídla a pití. Nákupy na splátky jsou proto o svátcích častým tématem.

6.12.2016
Už jen tři týdny zbývají na poslední vklady na účty stavebního spoření a penzijního spoření. Kdy nejpozději je odeslat?   

Na nejvyšší možnou míru státního příspěvku nebo daňového odpočtu klienti dosáhnou, pouze pokud pošlou příslušnou částku včas, tedy do konce roku. Šanci mají i klienti, kteří nespoří pravidelně v průběhu roku.

1.12.2016
Otevírací doba poboček České spořitelny a lhůty platebního styku na konci roku 2016   

Česká spořitelna informuje o lhůtách platebního styku na konci roku 2016, které určují termíny podání transakcí, pokud mají být zpracovány a připsány na účet příjemce ještě letos.

30.11.2016
Klienti mají poslední měsíc na výběr peněz z anonymních vkladních knížek. Jejich výplata skončí na konci roku 2016.   

V říjnu a listopadu lidé přinesli téměř 6 500 anonymních vkladních knížek, ze kterých si celkem vyzvedli více než 24 milionů Kč. Vklady z anonymních vkladních knížek si mohou klienti vybrat naposledy 31. prosince 2016.

29.11.2016
Finanční gramotnost v ČR podle regionů: Kde se lidé ve financích vyznají, s čím potřebují poradit a jak vycházejí s penězi?   

Z dlouhodobého průzkumu finanční gramotnosti, který pro Českou spořitelnu provedla společnost Millward Brown letos v létě, vyplývá, že nejvíce finančně gramotní jsou lidé v Praze. Na druhém místě jsou obyvatelé Jihomoravského kraje a hned po nich jsou Středočeši.

24.11.2016
Finanční gramotnost v regionech: Kde se lidé ve financích vyznají, s čím potřebují poradit a jak vycházejí s penězi?   

Z dlouhodobého průzkumu finanční gramotnosti, který pro Českou spořitelnu provedla společnost Millward Brown letos v létě, vyplývá, že nejvíce finančně gramotní jsou lidé v Praze. Liberečtí a Královéhradečtí dosáhli stejného výsledku, který jen mírně zaostává za celorepublikovým průměrem.

22.11.2016
Finanční gramotnost v regionech: Kde se lidé ve financích vyznají, s čím potřebují poradit a jak vycházejí s penězi?   

Z dlouhodobého průzkumu finanční gramotnosti, který pro Českou spořitelnu provedla společnost Millward Brown letos v létě, vyplývá, že nejvíce finančně gramotní jsou lidé v Praze. Olomoučtí dosáhli stejného výsledku jako Středočeši a vyrovnali tak celorepublikový průměr.

21.11.2016
Finanční gramotnost v regionech: Kde se lidé ve financích vyznají, s čím potřebují poradit a jak vycházejí s penězi?   

Z dlouhodobého průzkumu finanční gramotnosti, který pro Českou spořitelnu provedla společnost Millward Brown letos v létě, vyplývá, že nejvíce finančně gramotní jsou lidé v Praze. Olomoučtí dosáhli stejného výsledku jako Středočeši a vyrovnali tak celorepublikový průměr.

11.11.2016
Česká spořitelna podporuje začínající podnikatele. Erste Corporate Banking je partnerem Týdne podnikání v Česku   

Máte zajímavý inovační projekt či podnikatelský nápad. K rozjezdu vám ale chybí finance anebo poradenství, jak nejlépe nápad realizovat. Užitečné rady a tipy, jak na to, získají zástupci malých a středních firem či podnikatelé během 4. ročníku Týdne podnikání (14. - 20. listopadu 2016).

4.11.2016 - 07:30
Konsolidovaný čistý zisk České spořitelny za první tři čtvrtletí 2016 vzrostl o 7,1 % na 11,9 mld. Kč. Zrychlování růstu úvěrů pokračuje.   

Česká spořitelna vykázala za první tři čtvrtletí 2016 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 11,9 mld. Kč. Čistý zisk za tři čtvrtletí loňského roku činil 11,1 mld. Kč. V meziročním porovnání se zvýšil o 7,1 %. Hrubý objem klientských úvěrů se za posledních 12 měsíců zvýšil o 8,2 %, což v absolutním vyjádření znamená navýšení o 44,3 mld. Kč.

12.10.2016
Odvahu je potřeba ocenit: Nadace České spořitelny vyhlašuje 3. ročník Ceny Floccus   

Překonat bariéry, které lidem do cesty staví stáří, mentální postižení nebo drogová závislost, chce odvahu. Tu již potřetí ocení Nadace České spořitelny prostřednictvím Ceny Floccus organizacím a jednotlivcům, kteří tyto znevýhodněné skupiny lidí podporují.

10.10.2016
Česká spořitelna pomáhá městu Hostinné revitalizovat Labský mlýn a další dva objekty   

Česká spořitelna pomáhá městu Hostinné nalézt spolehlivého partnera, který by se podílel na obnově několika nevyužívaných a chátrajících nemovitostí. Potenciální partner může být developer či investor, který si vybranou nemovitost buď koupí, nebo dlouhodobě pronajme.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster