800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

25.8.2016
Koupě bytu na investici se podle Realitní společnosti České spořitelny stále vyplatí   

Aktuální situace na realitním trhu je stále ještě příznivá pro nákup bytu jako investice. „Sazby hypoték se i v roce 2016 drží na historickém minimu.

24.8.2016
Veřejnost rozhoduje, která neziskovka může získat až 70 000 Kč   

Ode dneška až do 7. září může veřejnost hlasovat pro charitativní projekty, které v rámci čtvrtého ročníku Grantového programu Nadace České spořitelny mohou získat až 70 000 Kč.

22.8.2016
Úvěry od České spořitelny teď ještě výhodněji: při řádném splácení odpustí až 15 splátek   

Lidé, kteří si u České spořitelny plánují vzít úvěr, se mohou těšit na ještě výhodnější podmínky než doposud. Banka k nově sjednaným úvěrům odpouští až 15 posledních splátek namísto dosavadních 12.

18.8.2016
Letošní olympiáda v Riu je s rozpočtem 11 mld. dolarů mezi 10 nejdražšími v historii   

Pořádání Olympijských her je snem všech světových metropolí, není to ale zrovna levná záležitost.

15.8.2016
Klienti České spořitelny již biometricky podepsali přes půl milionu dokumentů   

V polovině dubna mohli první klienti podepsat své dokumenty prostřednictvím biometrického podpisu a klientská dokumentace se již nemusela tisknout. Nyní již tak mohou učinit na 469 pokladnách ve 305 pobočkách po celé republice.

11.8.2016 - 10:30
Nejsme malá rodinná firma, jsme velká banka, láká nové posily v kampani Česká spořitelna   

“Jak se jmenuje moje pozice?” ptá se Stanislav. “Nazvi si ji, jak chceš,” odpovídá nadřízený. “Jaká je pracovní doba?” pokračuje. “Pracuj, kdy chceš. Stačí, když je hotovo, co má být hotovo.” I tak může vypadat přijímací pohovor, který dovedl Stanislava Gálika do České spořitelny.

5.8.2016 - 07:30
Konsolidovaný čistý zisk České spořitelny za 1. pololetí 2016 vzrostl o 12,5 % na 8,2 mld. Kč, růst úvěrů dále zrychluje   

Česká spořitelna vykázala k 30. červnu 2016 neauditovaný konsolidovaný čistý zisk počítaný podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví (IFRS) ve výši 8,2 mld. Kč. Čistý zisk za 1. pololetí 2015 dosáhl 7,3 mld. Kč. V meziročním porovnání se zvýšil o 12,5 %.

4.8.2016
Půjčujete přátelům? O své peníze se už nemusíte bát, Friends 24 to vyřeší   

Zná to každý. Jdete se s kamarády bavit a najednou někomu z nich chybí hotovost. Bankomat není po ruce, karty neberou a vy mu v dobré vůli nějakou tu stovku půjčíte. A ruku na srdce, komu se někdy v životě nestalo, že by kamarád na tuhle přátelskou výpomoc zapomněl a peníze nevrátil? I proto přichází Česká spořitelna s revoluční aplikací do mobilních telefonů, která to vyřeší za vás. Jmenuje se Friends 24, spustíte ji na Androidu a iOS a je zdarma.

2.8.2016
Hypotéku u České spořitelny lze refinancovat online z pohodlí domova   

Příznivcům moderních technologií teď Česká spořitelna nabízí novou cestu, jak si pohodlně a rychle vyřídit refinancování hypotéky: online z pohodlí domova v jednoduché webové aplikaci.

1.8.2016
Spropitné nechávají téměř všichni Češi. Stejný model by ocenili i při přispívání na charitu   

Češi dokáží ocenit dobrý servis. Dýško nechávají například v restauracích, u kadeřníka, v autoservisu, ale i při nákupech v obchodech. Spropitné dává obsluze drtivá většina z nás (92 %), pouze necelá 2 % lidí nenechává dýško nikdy. Systém fungování spropitného by Češi ocenili také u darování peněz na charitu.

21.7.2016 - 12:30
Facebooková kampaň České spořitelny poslala děti z azylového domu na prázdniny   

První prázdninový den slíbila tisková mluvčí České spořitelny Kristýna Havligerová, že za každý lajk facebookovému příspěvku věnuje vybranému projektu 1 Kč a za sdílení 5 Kč.

15.7.2016 - 10:00
Česká spořitelna spojuje fanoušky a olympioniky v projektu Držíme palečky   

Existuje jen několik málo situací, kdy cítíme hrdost na to, že jsme Češi. Úspěchy našich sportovců ve světě jsou jednou z nich. A olympiáda asi tou největší příležitostí.

14.7.2016
S Českou spořitelnou mohou fanoušci cestovat do Ria bez starostí   

Česká spořitelna je i tentokrát oficiálním partnerem Českého olympijského týmu pro nadcházející olympijské hry v Riu. Partnera v ní ale najdou také její klienti, kteří vyrazí do Ria podpořit naše olympioniky.

8.7.2016
Klienti České spořitelny mohou pro svou neziskovku získat až 70 000 Kč   

Lidé s handicapy jako je mentální postižení obtížně hledají práci. Vhodné pro ně mohou být socioterapeutické dílny. A právě takové provozuje třeba pražská Dílna Gawain, která své prostory loni díky grantu Nadace České spořitelny zrekonstruovala.

7.7.2016
Euromoney Awards for Excellence 2016: Česká spořitelna se stala nejlepší bankou   

Česká spořitelna získala prestižní ocenění Euromoney Awards for excellence 2016 v kategorii nejlepší banka v České republice. Cenu každoročně uděluje odborný magazín Euromoney, který se specializuje na bankovní a kapitálové trhy.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster