800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

15.6.2017
Letní dovolená počesku: nejvíc vyrážíme autem po krásách naší země. Sbalíme se i do igelitky, hlavně nesmí chybět plavky   

Letos v létě bude dovolenkovat asi 75 % Čechů, nejčastěji jsou to mladí a rodiny. Obvykle vyrazí na jednu či dvě letní dovolené s tím, že je stráví v tuzemsku. Do světa se chystá asi jen třetina české populace, většinou ke Středozemnímu moři. Chorvatsko, Slovensko, Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, to jsou nejčastěji zmiňované destinace, kam Češi letos zamíří.

14.6.2017
S Friends 24 lidé nejvíce platí za jídlo a dárky, frčí i platby za společný drink   

Česká spořitelna vylepšila aplikaci Friends 24, přes kterou mohou majitelé chytrých telefonů, kteří mají účet u České spořitelny, posílat částky svým známým (klientům i neklientům banky) rychle a bez nutnosti znát číslo účtu příjemce. Aplikace letos oslavila první narozeniny a dostala k nim nový vzhled.

12.6.2017
Česká spořitelna je jedničkou na hypotečním trhu a nově zlevňuje hypotéky   

České spořitelně se letos v hypotékách daří, za 1. čtvrtletí 2017 spořitelna poskytla hypotéky v objemu 17,5 mld. Kč, což je meziroční nárůst o 61 %. Tržní podíl banky vyskočil o sedm procentních bodů na 33 % a stala se tak lídrem českého hypotečního trhu.

31.5.2017
Česká spořitelna provede světem financí i ty nejmenší   

Zdravý vztah k penězům je dobré budovat už od mala. Cíl je jednoduchý, děti si musejí uvědomit jejich hodnotu. Česká spořitelna nabízí celou řadu produktů, které mohou rodiče svým ratolestem pořídit, aby se s financemi naučily hospodařit co nejdříve a ne až s první výplatou.

31.5.2017
Erste Private Banking se již deset let stará o movité klienty. Úspěšnou dekádu slaví historicky první marketingovou kampaní   

V současnosti je EPB preferovaným správcem majetku ve střední Evropě, působí v šesti zemích a poskytuje mezinárodní servis v oblasti správy investic a finančních služeb. Výhodou je i možnost synergií v rámci skupiny Erste, která v privátním bankovnictví spravuje 17 mld. Eur. V České republice EPB spravuje 60 mld. Kč.

Pobočky a bankomaty

       
Mapa České republiky Hlavní město Praha Pardubický Královéhradecký Liberecký Ústecký Karlovarský Plzeňský Jihočeský Vysočina Jihomoravský Zlínský Moravskoslezský Olomoucký Středočeský

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster