800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Aktuality

06.07.2012 11:00

Euromoney zvolil Českou spořitelnu nejlepší bankou v České republice

  • Česká spořitelna získala ocenění Euromoney Best Bank in the Czech Republic 2012 a stala se tak nejlepší bankou v České republice
  • Loni se Česká spořitelna v soutěži Euromoney stala nejlepší bankou poskytující privátní bankovnictví v České republice

Česká spořitelna získala ocenění Euromoney Best Bank in the Czech Republic 2012 a stala se tak nejlepší bankou v České republice. Navázala tím na loňské ocenění Euromoney Private Banking 2011, kdy byla zvolena nejlepší tuzemskou bankou poskytující privátní bankovnictví. Ocenění každoročně uděluje magazín Euromoney, odborný měsíčník specializující se na bankovní a kapitálové trhy.

„Za titulem Nejlepší banka v České republice jsou desetitisíce projektů, záměrů a užitečných věcí, které Česká spořitelna umožnila a pomohla přinést na svět našim klientům z řad jednotlivců, domácností, firem, obcí, měst a státu. To je na bankovnictví nejhezčí a právě to nás na něm baví. Titul nejlepší banky znamená - spokojení klienti a profesionální a nadšení pracovníci v České spořitelně,“ uvedl Pavel Kysilka, generální ředitel a předseda představenstva České spořitelny.

O výsledcích soutěže rozhoduje odborná porota složená z novinářů a odborníků magazínu Euromoney. Hodnocení

vychází z kvantitativního a kvalitativního výzkumu, jehož cílem je objektivně zhodnotit profesionální nabídku a hospodářské výsledky finančních domů v určité zemi či regionu a poskytnout čtenářům nezávislé informace o poskytovaných službách. Magazín Euromoney byl založen v roce 1969 a v průběhu času se stal respektovaným zdrojem informací v oboru globálních financí. Časopis má širokou čtenářskou základnu ve více než 100 zemích světa.

 

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Jan Holinka
Tiskové centrum ČS

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 19.12.2014
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,610 = 0,00%
USD 22,479 + 1,45%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster