800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Aktuality

09.07.2012 11:00

Klienti ČS mohou využít mobilní banku pro telefony Android už v listopadu letošního roku

  • Aplikace pro Androidy doplní stávající aplikaci České spořitelny pro iPhone (systém iOS)
  • Podobně jako aplikace pro zařízení se systémem iOS nabídne unikátní možnost skenování a následného placení složenek
  • Mobilní banka ČS pro iPhone se těší ze strany uživatelů nebývalému zájmu – od února si aplikaci stáhlo téměř 26 tisíc zájemců

Česká spořitelna nabídne v listopadu letošního roku novou aplikaci pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android. Reaguje tak na výrazný zájem o ni ze strany majitelů tohoto operačního systému. Mobilní banka pro tuto platformu tak doplní stávající aplikaci pro iPhone a další zařízení se systémem iOS, která byla spuštěna v únoru letošního roku a sklidila u uživatelů značný úspěch.

„Stávající aplikace pro zařízení s iOS systémem nám ukázala, že naši klienti mají o nové technologie zájem, rozumí jim a správu a obsluhu účtu přes chytrý telefon považují za naprostou samozřejmost. Stávající aplikace pro iPhone, iPad a iPod představuje moderní a velice jednoduchý nástroj, který mohou využít jak klienti, tak lidé, kteří nejsou klienty našeho internetového bankovnictví. A přesně taková bude i nová aplikace pro systém Android,“ uvedl David Lorenc, ředitel přímého bankovnictví České spořitelny.

Aplikace pro systém Android bude spuštěna v listopadu letošního roku a podobně jako stávající mobilní banka pro iPhone nabídne mezi aplikacemi českých bankovních domů ojedinělou možnost skenování a následného zaplacení složenek. Navíc ji budou moci používat i uživatelé, kteří nejsou klienty internetového bankovnictví SERVIS 24. Pomocí aplikace velmi rychle naleznou nejbližší pobočku, bankomat či kontakt na bankovní poradce.

Mobilní banku pro systém iOS si od jejího spuštění v únoru letošního roku stáhlo již téměř 26 tis. uživatelů, kteří jejím prostřednictvím provedli bankovní operace v řádu desítek milionů korun.

Pro další informace prosím kontaktujte Tiskové centrum Finanční skupiny České spořitelny:

PDF verze tiskové zprávy [nové okno]

Helena Matuszná
Tisková mluvčí ČS
E-mail: tiskove_centrum@csas.cz
Petr Podzimek
Tiskové centrum ČS

 

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 18.12.2014
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,610 + 0,04%
USD 22,157 + 0,59%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster