800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

Aktuality

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

7.7.2015
Doporučení k aktuální situaci v Řecku!   

Řecká finanční krize se zdramatizovala během víkendu, kdy se ministři financí eurozóny rozhodli neprodloužit záchranný program pro Řecko po 30. červnu 2015. Následně řecký parlament vyhlásil referendum o řešení dluhové krize na tuto neděli. Ač většina investorů předpokládala dohodu obou stran, víkend podstatně zvýšil riziko odchodu Řecka z eurozóny.

3.7.2015
Česká spořitelna fandí letním hudebním festivalům, pro návštěvníky má připravenou spoustu doprovodných aktivit   

Za necelé dva týdny odstartuje letní hudební festival Colours of Ostrava. Česká spořitelna, jeho generální partner, má letos pro návštěvníky přichystanou Modrou zónu ČS plnou zábavy a relaxu. Na největší doprovodné akci Colours of Ostrava s názvem Festival v ulicích, která vypukne o dva dny dříve, bude mít Česká spořitelna jako hlavní partner pro všechny milovníky kávy tematickou Palečkovu kavárnu. Návštěvníkům Rock for People Europe v Plzni pak bude k dispozici oblíbený mobilní bankomat. Ti, kdo se chystají na Bohemia Jazz Fest do Brna či Plzně, s nímž Českou spořitelnu pojí generální partnerství, si zase mohou vychutnat kávu nebo osvěžující letní drink v Erste Premier Jazz Café.

3.7.2015
Rozdělili jste 1 milion z Nadace České spořitelny!   

Česká spořitelna už potřetí poskytla 1 000 000 korun pro neziskové projekty. O granty žádalo téměř 100 organizací, které přihlašují výhradně dobrovolníci, kteří pro ně pracují.

30.6.2015
Peníze na dovolenou si v České spořitelně vyměníte bez poplatku!   

Až do konce září si klienti České spořitelny mohou vyměnit valuty zdarma. Stačí navštívit kteroukoli pobočku se směnárnou a cizí měnu si pohodlně a bezpečně vybrat přímo ze svého účtu vedeného v korunách.

25.6.2015
Zvolte i vy ekologického oskara!   

Erste Corporate Banking se stal partnerem letošního 7. ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR, známé jako ekologický oskar. Soutěž oceňuje projekty a inovativní nápady z oblasti životního prostředí a úspor energií.

25.6.2015
SERVIS 24 Mobilní banka je podle veřejnosti nejlepší bankovní mobilní aplikací   

SERVIS 24 Mobilní banka zabodovala v anketě Mobilní aplikace roku 2015, v kategorii Klientský servis se umístila na třetím místě, mezi bankovními aplikacemi byla nejlepší.

17.6.2015
Hudební festivaly Rock for People Europe a Colours of Ostrava se slevou pro naše klienty   

Česká spořitelna podporuje letní hudební festivaly Rock for People Europe a Colours of Ostrava. Z partnerství se mohou těšit i naši klienti, kterým nabízíme slevu 20 % na celofestivalové vstupenky.

16.6.2015
Česká spořitelna sází na podporu vzdělávání!   

Vzdělání je cestou k lepšímu životu. Naším posláním vždy bylo a také bude pomáhat mladým lidem, kteří se touto cestou vydali. V rámci naší strategie společenské odpovědnosti tak podporujeme projekty, které vzdělávají ke konkurenceschopnosti. Dva z nich uzavřely tento školní rok celorepublikovou aktivitou.

15.6.2015
SERVIS 24 Mobilní banka v novém kabátě!   

Pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem iOS 7 a vyšším jsme připravili nový design aplikace SERVIS 24 Mobilní banka a také jsme ji optimalizovali pro tablety.

11.6.2015
Vyberte vítěze Grantového programu Nadace České spořitelny   

Zapojte se do hlasování veřejnosti a rozhodněte, které projekty získají naši finanční podporu. Hlasovat můžete od 10. do 24. června

11.6.2015
I vaše karta pomohla Domovu Palata nakoupit speciální pečovatelská lůžka. Děkujeme!   

Od 1. dubna do 31. května běžela druhá vlna naší netradiční kampaně s názvem I vaše karta pomůže. Za každou platbou kartou České spořitelny jsme přispívali našemu dlouholetému partnerovi, Domovu Palata, který pečuje o seniory se zrakovým postižením. Letos to díky vašim platbám kartou bylo celkem 1 017 655 Kč, v předchozím ročníku pak rovněž přes 1 milion Kč.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 7.7.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,110 + 0,04%
USD 24,803 + 1,57%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster