800 207 207

Přihlášení do iBODU

Přihlášení do SERVIS 24

Přihlášení do BUSINESS 24

Archiv aktualit

Aktuality

Od:
Do:
Dokumenty zobrazovat:    
     

1.10.2015
Nové, jasně srozumitelné zásady chování ke klientům ČS   

Jako největší banka v ČR jsme kdysi pomáhali vytvořit Kodex bankovních služeb. Péče o klienta ale není jen o dodržování všeobecných kodexů. My jdeme ještě o krok dál - nový Kodex služeb ČS je přísnější, ale o to jednodušší. To aby všem našim zaměstnancům bylo jasné, na čem stavíme dlouhodobý vztah mezi námi a vámi.

29.9.2015
Platební kartou nově zaplatíte ve většině obchodních řetězců v Německu   

Podle výzkumu Visa Europe platí Češi kartou nejčastěji v Německu, kde ročně v obchodech utratí více než 60 mil. EUR (přes 1,6 mld. Kč), z tamních bankomatů pak vyberou hotovost za zhruba 30 mil. EUR (cca 800 milionů korun).

24.9.2015
S novinkou biip máte kapesné pod kontrolou   

Chcete naučit své děti hospodařit brzy s kapesným, a ne až s první výplatou? Pak stojí za to vyzkoušet novinku spol. MOPET CZ a České spořitelny - službu biip, která představuje bezpečnou dobíjecí platební kartu s mobilní aplikací v jednom.

23.9.2015
Účet zdarma od České spořitelny má již půl milionu klientů   

Všem našim aktivním klientům jsme před rokem nabídli možnost vstoupit do programu Za důvěru, díky kterému mohou získat zdarma nejen vedení účtu, ale také např. dva výběry z bankomatů České spořitelny měsíčně, všechny příchozí platby, platební kartu nebo internetové a mobilní bankovnictví. O oblíbenosti programu Za důvěru svědčí fakt, že ho využívá už půl milionu klientů.

18.9.2015
Nastartujte svůj projekt na pomoc znevýhodněným lidem v programu Impact First   

Pomáháte sociálně znevýhodněným a hendikepovaným lidem nebo vyloučeným skupinám obyvatel? Chcete zefektivnit svoji činnost a tím zvýšit dopad na ty, kteří vás potřebují? Právě pro vás Česká spořitelna ve spolupráci s organizací Impact Hub připravila nový akcelerační program Impact First.

17.9.2015
Nová grafická podoba obrazovek v našich bankomatech   

Připravili jsme pro vás novou grafickou podobu obrazovek našich bankomatů. Zatím se s ní můžete setkat v téměř 200 našich bankomatech po celé České republice, rozšíření do všech strojů pak plánujeme v následujících měsících.

8.9.2015 - 09:00
Web jakplatitkartou.cz kompletně v novém   

Na našem webovém portálu www.jakplatitkartou.cz na vás čeká od 8. září 2015 řada novinek. Na začátku si určitě všimnete nového designu. Při jeho tvorbě jsme kladli důraz na jeho jednoduché a kontrastní řešení – moderní a svěží vzhled pomáhá pozornosti a slouží k rychlému pochopení obsahu webu.

Pobočky a bankomaty

Bankomaty


Pobočky


Objednání na pobočku

Kontakty

Infolinka: 800 207 207

 

Facebook České spořitelny Twitter YouTube

Kurzovní lístky

Aktuální k: 2.10.2015
Kurz měny: deviza - střed
EUR 27,150 - -0,07%
USD 24,267 - -0,17%

Přihlášení

© Česká spořitelna, a. s. Všechna práva vyhrazena. Materiály určené pro veřejnost.
Podmínky používání | Ochrana osobních údajů | Webmaster